Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Хочу звантажити аудіо+ і не можу? 

Куди саме? До себе у профіль?  Чи до мінусівки, яку завантажуеєте на портал?

Нажимаю кнопку звантажити +  і нічого не відбувається  або сторінка недоступна?

Хтось мені зможе допомогти Чому я не можу звантажити плюс до мінусовки? Де виставлений плюсовий запис- все скачується, а де до мінуса виставлений (Звантажити аудіо +) цей плюс чомусь не скачується?

Спробуйте зробити те, з чим Ви погодились, реєструючись на порталі, а саме - ПРОЧИТАЙТЕ ПРАВИЛА!!!

7.9 Портал створено під мінусовки, тому плюсовки  компресуються до якості 96 кбіт моно і знаходяться в режимі прослуховування.

Дана кнопка "завантажити аудіо +" працює виключно за посиланням на ресурс, який користувач (котрий заливав мінус), сам вказав і дав на нього посилання, тож він сам приймав таке рішення, і ніс персональну відповідальність за таке посилання і його доступність. Якщо ви бачите, (у формі мінусовки), таку кнопку як "завантажити аудіо +" - і вона не працює, - то можливо що посилання, уже просто "не робоче", і ресурс на якому розміщено цей плюс уже вичерпано з часом, та іншими факторами і чинниками... Надіюсь доступно пояснив ... ПС . Коли ставите подібні питання - то озвучте, як мінімум, проблему - чи ви хочете завантажити НА портал, чи З порталу... Бо так як Ви питаєте, то модерації доводиться гадати на "кавовій гущі"

Зрозуміло. Дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти