Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Дякую за вирышення проблеми!

Прошу перевірити логін мого знайомого kuzja-rom@i.ua. Не можемо ввійти по даному логіну. Відновлення паролю робили сотні раз не помагає......

Піднімаю питання! Хто може нам допомогти? Відновлення паролю не дає результатів. На цьому форумі є адміни чи модератори?

Не розумію, чому вже вдруге видаляється моя нарізка "поліської польки" гурту Експрес, хоча інші нарізки цього гурту не видаляють? Допоможіть розібратися з цією ситуацією, будь ласка.

При додаванні фотографії у темі куплю-продам -------

Помилка сервера

 Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме.   ------- і це вже 5-тий день .Дуже прошу розібратися ..........

Приветствую всех пользователей этого сайта. У меня, с последнее время, очень долго открывается сайт. Сегодня особенно туго: иногда, вообще не могу открыть страницу. Это только у меня или у всех такое происходит? Заранее спасибо за ответ. С уважением Михаил.

В мене теж така проблема....(((

навіть повідомлення ледь завантажив (((

Незрозуміла позиція модераторів до таких речей,як реклама таких магазинів,як "Музкомпкрамниця" ,які займають купу міста на сайті оголошень,і купу часу у користувачів...а ще економлять на рекламі....за ваш рахунок...Користувачі здебільшого продають свої речі,і шукають собі подешевше у колег...а для новіх речей існують інтернет магазини...

Останнім часом практично неможливо завантажити та видалити фото з оголошень.Це проблема сайту  чи я щось не правильно роблю????????

Скоріш за все команда сайту вже знає про неї, тож не варта хвилюватися. Скоро все працюватиме. ----ОТТАКЕ ВИКИДАЄ ВЖЕ БІЛЬШЕ МІСЯЦЯ!!!!!!

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти