Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту
Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту

Всім бажаю здоров'я! Друзі, стільки всього перечитав та досі голова пухне. Тому й звертаюсь до Вас, шановні. 

Ще в 15му, після участі в АТО, створили "Вокально-інструментальний гурт ветеранів російсько-української війни СВОЇ" (ВІГВРУВ "Свої"). Дали більше десятка концертів по Київській обл., кілька - в зоні АТО. Одного разу навіть до Палацу Україна доспівались (Міжнародний фестиваль родинної творчості родини Білоножків). Та, нажаль, мусили співати лише під мінуса бо з інструментів була лише акустична гітара та моя старенька самограйка на якій власне й аранжую. Кілька мінусів записали на студіях, інші юзали з дозволу власників (Тінь Сонця, наприклад). Та поступово відходили від чужого, наповнюючи репертуар власним. Далі постало питання в придбанні обладнання. Так з'явились:

клавішка Roland FA-06;

Ipad pro 2020 з начинням синтезаторів від Korg, Moog, Arp Odissey, тощо, та іншим софтом;

мідіклава Novation Launchkey 37 MK3;

педальки від Strymon - Big sky, Timeline, в планах - Mobius та Iridium;

звуковуха (на час покупки була першою в Україні - везли під замовлення) Motu Ultra lite mk5;

кондьористий мік Shure Beta 87A та проц до нього Zoom V3 (на той момент кращого не продавали а монстряка від ТС - то занадто, так шо не лайте крепко), динамічний Sennheiser E935;

а також - купа дорогих кабелів.

Тепер, власне, саме питання, нарешті. Щоб все щастя зліпити до купи, треба мікшер. Мікшер... Мене вже тіпає від цього слова, хоч невимовно люблю муз.апаратуру. Розглядав виключно аналогові через надійність. Потім засумнівався. Тепер... Це капець! Отож. Пульт потрібен як для домашньої студійної роботи так і для лайвів. Я хочу в реальному часі керувати зовнішніми ефектами поканально (преамп і компресор - в планах). З айпада через звукову буду виводити вісім каналів на пульт і рулити кожним. Тому потрібен пульт з можливістю підключення мінімум 3х зовнішніх ефектів (краще - більше). Розглядав, що завгодно в ціновому діапазоні до 100 000 грн. Заглядав і вище та не думаю, що варто так самовідданно вкидати кошти на те, що буде перебором. Тож, люди добрі, рятуйте мій морально-психолочічний стан - порадьте пульт для моїх задач. Цифри остерігаюсь через фобію глюків на лайві. В межах досяжності - Roland M200i. Та, повторюю, очкую я. І чи не буде це занадто? Може, Yamaha MGP24X чи A&H якийсь, чи саункрафт впорається? Цифра не викликає довіри ще й через швидкоплинність прогресу, за кілька років те, що зараз коштує далеко немалих грошей, стане мотлохом. Та аналог - форева! Чи... Коротше, рятуйте, браття!

Дякую, що дочитали 

 

Добре, всім дякую. Мабуть буду заощаджувати на Dynacord CMS 2200-3

 

Сам користуюсь пультом Allen&Heath zedi 10fx/ Чудовий пуль з гарною вокальною обробкою і природою звучання. Але Вам би порадив для концертної діяльності цифровий Soundcraft UI-12, або в залежності від складу групи UI-24. Такий пульт також мав у користуванні. У ньому все є на борту і 4 вокальних обробки, параметричний еквалайзер, компресор, гейт, деессер, подавлювач зворотнього зв'язку, можна створювати свої пресети і сцени які потім зберігати. Два перших мікрофонних входа обладнані чудовими гітарними процесорами і кабінетами. Але головне для Вас думаю в дистанційному управлінні пультом завдяки ноутбука, планшета, або звичайного смартфона. Тобто для оператора немає необхідності тягнути в зал кабелі, пульт має своє WI-FI. Тай ціна в UI-12  мабуть в два, три рази дешевше ніж дінакорд. Те що він цифровий лякатись не потрібно. Зручний в управлінні і інтуітивно легко в цьому розібратись.  Деякі нюанси по цих пультах знайдете на моєму ютуб каналі : Valeriy Sgorovich. Удачі....

P.S.: UI-12 продав лише по одній причині - працював в кабаку з двома вокалістками і коли не виходив на роботу, або когось ставив на заміну була проблема у користуванні пультом, тобто цілий вечір телефон був червоний від питань. У ньому ще є одна фішка для творчої діяльності, запис на флешку мікса у WAV форматі.

Додам своїх 5 копійок!))) В халтурній родоті використовую мікшер Midas mr12 (це 2-3 мікрофони, клавіші, гитара і 2 ноути) довольний як слон, все рулиться, все звучить! А тепер до справи! Працюю також в колективі (а саме: 4 мікрофони, клавішні, бас гитара, ритм гитара, соло гитара + труба теж з мікрофоном) на репетиціях ми до звуку непридирались і репетирували на комбіку Yamaha emx 512 (чути так чути, для репетиції потяне)і звісно для виступу я взяв свій midas! Так от перед концертом на останній репетиції на сцені почали виставляти звук і тут почалось(((! Проганяли кожну пісню по декілька раз що б все класно виставити і зробити пресет! 10 каналів які звучать наживо,і рулити оперативно всі це виявилось в край важко і не зручно ні на планшеті ні на компі! Коротше таку кількість каналі оперативно контролювати в край важко!(ми робили пресети під кожну пісню і всеодно по ходу потрібно було підрулювати всю дорогу) На другий виступ приїхав на озвучку нас мій хороший друг з своїм мікшером presonus 16.0.2 і все дуже бистро й оперативно вирулював (за вдяки фейдерам) і хлопці звуком були довольні! То ми собі для таких виступі придбали такий presonus і ним задоволені! А ви собі самі верішуйте!
Доречі presonus дає можливість підєднатись до компа і при виступі писати все по канально і без обробок, що є дуже зручно!

У вашому випадку самий кращий варіант це тільки цифра, компактність, дистанційне керування, гнучкі налаштування і саме головне можливість зберігати налаштування і використання як аудіо інтерфейсу. Тай по надійності навіть переважають ніж деякі аналогові. З власного досвіду скажу що якщо все правильно налаштувати то буде все супер, працював на різних цифрових пультах і на концертах і на весіллях і навіть з живим колективом паралельно граючи на клавішах, якщо правильно все зроблено то і звук на високому рівні і досить все просто в керуванні і все стабільно працює без всяких збіїв. Радив би вам гланути такі варіанти Midas M, Behringer X (Compakt, rack+ midi control) Allen Heats SQ. Можна також сюди додати малюків Behringer xr18 i Midas mr18. Але це все треба дивитись по ситуації скільки каналів ви будете використовувати.

Вельми всім дякую за поради! То є шанс влізти в меншу суму ніж 120 штук грн? Просто, щодо цифри, не раз натикався на відгуки на інших форумах, що хоч і не масово та були випадки глюків цих девайсів. В когось - на саундчеках, мали час виправити. А вкогось і на самому лайві. Крім того, цифрі треба час роздуплитись. А в нас його немає - виходимо під фонограму. З цифрових консолей розглядав A&H QU-24. Але це ж 140 штук! Можливо, знайду зі знижкою та влізу в ті самі 120 штук. Хто мав досвід роботи на цьому пульті, як він по надійності? Багато хто стверджує, що Роланд М200-і надійніше, звучить краще та й коштує на 30 штук дешевше. Щодо необхідних каналів: 8 з Айпада (через 8-канальну карту Моту), 2 - клавіші, 4 канали на мікрофони (2х2 після вокальних проців), 2 педалі ефектів (в планах ще докупити Mobius), в майбутньому - 2 канали на гітари, 1 - на басуху та хочаб 8 - на барабаси. Прямісінько зараз маю 40 штук. За 2-3 місяці сподіваюсь заощадити ще стільки ж. Ось тому і розглядав Ямаху MGP24X - надійність аналога, цифрова оброка. Та в мережі надто мало відгуків про ці пульти. Дискус на тему аналог-цифра в мережі не вщухає, як і в моїй контуженій голові . Такі справи, друзі. Ще раз, всім дякую!

Друже,порахуйте скільки Вам ще треба буде докупити обладнання до аналового пульта.Маю на увазі компресори,гейти,графічні та параметричні евалайзери та багато іншого що має нормальний цифровий пульт.І те все добро ще треба скомутувати.Порахували скільки то все коштує?Як Вам сума?

Повністю погоджуюсь, друже! Та із зовнішніх ефектів вже дещо прикупив. А ще, кажуть, в Дінакорда непогані вбудовані обробки (не Лексікон, звісно, та вповні собі робочі). За компресори, преампи, тощо давно міркую... По-ходу, треба побороти внутрішню фобію і змиритися з думкою щодо цифри. Просто бентежить той факт, що цифрові технолігі швидко розвиваються. Ввалю я 140 штук на QU24, припустим, а за кілька років він стане крінжовим архаїзмом. Звісно, мрії про мейн-стрімовість присутні та не думаю, що за кілька років ветеранська тема залишиться мейн-стрімом. Ось тоді і постане питання за які башлі оновлюватись. Аналог в цьому плані не застаріє ніколи (мабуть і за триста років будуть ті, хто "насправді чує різницю" ). Тут я міркую, що дешевше в майбутньому докупити більш просунуту зовнішню приблуду ніж міняти застарілий пульт. Виключно моя суб'єктивна думка без "блатних амбіцій" так би мовити . А, може, ну його?! Взяти якийсь Саункрафт з широкими комутаційними можливостями (не пам'ятаю модель, влізу в 60 штук). та й чекати оновлень на ринку цифрових консолей? Технології розвиваються і дешевшають. Раптом за два роки хтось змайструє такого монстряку, що закриє всі питання назавжди. А я тільки-тільки за QU24 від дружини перестав отримувати на горіхи. Часу на прийняття рішення вистачає. Гадаю, за допомогою шановних форумчан, прийму правильне рішення коли настане день Х. Всім дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти