Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту
Порадьте мікшерний пульт для ветеранського поп-рок гурту

Можна спокійно вкластись в 100К Behringer x32 rack 77k, Behringer x touch 20-24k. Цими пультами закривають більшість райдерів хоч він і досить таки старий порівняно з теперішніми пультами. Якщо брати Кюшку від Алена то він і близько не дотягує до вухатого, перевага тільки в тому що є сенсорний екран.

Підтримую Андрія,І що означає старий?Ці пульти ще й досі на конвеєрі,Викиньте цей стереотип з голови.Це ж не ксяомі чи мейзу,на які  виробник забиває великий болт з виходом нової моделі.Не бійтеся цифри.Чи можливо Ви думаєте,що Дзідзьо,Вінник чи будь-хто інший не використовують цифрові консолі по причині,що в любу секунду може щось вийти з ладу чи зависнути?Тримайте курс на цифер.IMHO.

Дякую за пораду. Як не є, а х32 Віктор Павлік юзає. Показник чи ні - питання інше. Добре, припустимо, Х32 + контроллер = менше 100к. Але чи не краще в такому випадку буде за 110к Roland M200i? Кажуть, звучить на голову краще побратимів по ніші. Є нарікання щодо зручності управління без айпада. Але айпад в мене вже є. То ж... Бляха, знову повернувся до Роланда, який розглядав першим з цифрових. Доконаєте ви мене, друзі - психану та й куплю таки цифру .

Тут, шановні, мізкоколупання в іншому полі. Багатофункціональність цифри - беззаперечна істина. Мене бентежать два моменти: надійність на лайві та якість звуку. Ось, надибав музичну барахолку. Там продають A&H GL 2400-424 в ідеальному стані за 1250$. В такому ж стані Dynacord CMS2200-3 2650$. Дін, зрозуміло, - еталон і таке інше. Та на нього можливо причіпити лише три стерео-ефекти (лише 6 ауксів). В "аленя" тих самих 6 ауксів але присутня матриця 7х4, тут вже можна розгулятись та й на моніторинг щось залишиться. Повертаючись до "діна", необхідно зазначити, що в нього на борту вже стоять якісні передпідсилювачі.

Коротше кажучи, розумію, що порівнюю непорівнюване, але для себе роблю висновки (з точки зору надійності та якості звуку):

 - Дін з трьома зовнішніми ефектами на аукси, кілька лампових компресорів на окремі канали, ламповий преамп для головного мікрофона, тощо = звук бомба, еталонна надійність і купа бабла (в принципі, з часом, сума під'йомна, та чи варто???);

 - "Алень" з тими ж зовнішніми ефектктами, з меншою кількістю компресорів (оскільки один можна повісити на кілька каналів) та більшою кількістю преампів = звук компромісно непоганий, надійність надійна , бабла менше (як раз на два більш-менш толкових преампи);

 - Цифра Роланд з двома зовнішніми педальками та одним ламповим преампом для головного мікрофона (або без нього) = звук залежить від того місця звідки ростуть мої руки, надійність... надійність цифри, бабла  значно менше ніж комплект з "діном", десь як комплект з "аленем".

Отже, виходить, що комплект з АлленХіт є таким собі компромісом? А який варіант для лайвів з цих трьох обрали б для себе ви, друзі? Чи, може, якийсь свій варіант? ДЯКУЮ!

Доки ваяв одну відповідь, прилетіла ще порада . Дякую, друзі, що не залишаєте мене на одинці в мізкоколупальному процесі. Точно психану і куплю цифру. Ой, не витримаю... 

Друзі, а як вам такий варік? Надибав на ОЛХ: Midas M32 Live + кейс, просять 114 к. Кажуть - в ідеальному стані. Щодо надійності та якості майдасів ходять легенди. Чи то до придбання їх Берингером?

Так X-32 і є в принципі розробка Midas)))

Знаю. Розумію. Та на Х32 на інших форумах є чимало нарікань в плані надійності. Ось тому і думаю - чи не краще взяти вживаний в гарному стані оригінальний "майдас" за 100к ніж нового "вухатого" за 135к або компакт за ті ж 100к? А потім на лайві ловити "ізмєну" не тільки через те, що забув текст, а ще й через очікування сюрпризів від пульта.

Друзі, після купи перечитаного матеріалу в інтернеті та довгих роздумів, зупинився таки на аналоговому мікшері. Не кидайте крепко кизяками та для моїх задач, гадаю, це адекватний вибір. Крім того - інвестиція на майбутнє яка не втратить своєї актуальності. На кацапських форумах запитати поради не є можливим, бо там - кацапи, з якими в мене інші "розмови". На англомовних... Моя технічна англійська - не дуже та й підхід в них де-що інший, не такий залежний від бюджету як в нас. Тому, надія лише на вас. Хто стикався з пультом від Ямахи MGP24X? Варта уваги приблуда? Чи не парити мізки та збирати по-тихеньку комплект на базі Дінакорда CMS 2200-3 так щоби мегамощно, так би мовити?

Безгрунтовні побоювання вчитись та саморозвиватись,як правило,чомусь перемагають.Боїться наш брат,якому за 45-ть цифри,як чорт ладана)).Інвестиції на майбутнє в пульти вчорашнього,ви серйозно?))І да,це ваш вибір,який всі поважають,тому більше ніхто не збирається вам тут щось доводити та "кидатись крепко кизяками".З двох пультів,вибраних вами,обидва достойні уваги,в сенсі:де-що з обробки в одному флаконі та більш-менш звучання.Dynacord трохи виграє по обробках та ціні)).Кожен з них звучить по-своєму,вам потрібно слухати та вибрати свіє звучання.Але пам'ятайте,що крім пульта існують і інші звукові тракти(підсилювачі,акустика-саме їх ви не вказали,кабеля i як мінімум акустичний процесор та ін.),які повинні бути не нижчі класом за мікшер,на чомусь зекономите,то буде марна трата грошей та нервів.Вибір за вами,як і зроблений попередній на користь аналога.Нехай щастить.

       Дякую! 45 мені ще нема, 41 лише))) Вчитись не боюся, боюся глюків цифри, затримок, часу на налаштування, тверджень що в "цифрі" звук починається від 5000-6000$ та швидкоплинності часу. Моя особиста думка, яку ні в якому разі нікому не нав'язую, - якісний, фірмовий аналоговий пульт і за 15 років буде звучати дорого й по-дорослому (якщо вчасно обслуговувати і не лити на нього пиво), цифровий за 2-3-4 роки морально і функціонально застаріє. А вартість ремонту цифри? Я хочу вкласти гроші раз і звучати достойно, з якоюсь власною родзинкою. І щоб це звучання зберіглось на довгі роки, а не думати за кілька років кому втюхати застарілий цифровий пульт а ще де взяти гроші на новий. Тема нашого гурту специфічна, за кілька років після Перемоги ветерани нах нікому не будуть потрібні, крім нас самих. Тому на "мільйони" не розраховую і не розраховував. Першочергово - це творчість, якісний звук близького для побратимів та посестер матеріалу.

       Щодо акустики - яка буде на концертному майданчику. Вдома - студійні монітори середнього поля від KRK. Кабелі - виключно якісні (Klotz і т.п.). Із зовнішньої оброки в наявності - Strymon Big Sky й TimeLine, в планах - Strymon Mobius, Iridium та лампові преампи і компресори від Art. З інструментів в наявності - Roland FA06 а також зв'язка Ipad pro 2020 + Motu Ultralite MK5 + Novation Launchkey MK3 + софт (Cubasis 3, AUM, Korg iM1, Korg ARP Odyssei, Korg iWavestation, Korg iPolysix, Minimoog Model D, Syntronik та обробки від Fabfilter). Як раз одна з причин мого рішення на користь аналога - це використання мною цифрових інструментів. Використовуючи зовнішні залізяки думаю надати своєму матеріалу "природності", "теплоти" та свого власного характеру. Звучати "як всі" - звісно не погано, але краще - "по своєму", головне щоб не гірше)) Мікрофон Shure Beta 87A та Sennheiser E945. В планах, можливо, - аналоговий синтезатор. Барабаси й гітари - поки з айпаду, та це питання в процесі вирішення. На даному етапі з айпада йтиме 8 каналів до пульта, 2 канали мікрофон та 2 канали клавішка. Пульт більше потрібен як концертний. Вдома буде здебільшого творча робота та репетиції. Студії... В Києві, слава Богу, вистачає студій які чекають нашого матеріалу. Тому остаточна студійна робота буде здійснюватись з ними. А ось власне звучання зароджується саме зараз, шановні друзі. Всім ще раз дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти