Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір клавіш Korg PA600 ...
Вибір клавіш Korg PA600 ...

Олег Ковальчук: Я Вас зрозумів, тому прошу вибачення якщо я когось образив... Певно справді неварто комусь щось доводити, бо всерівно перекруттять в свою сторону і зроблять з мухи слона) 

Пане Сергій читаю те що ви пишете і дивуюсь. Зараз в інтернеті багато доступних програм для створення музики, і досить багато різних плагінів та семплів у вільному доступі, і на мою думку нема сенсу платити шалені гроші за синтезатор щоб на ньому грати лише польки і вальси, і то не завжди. А щоб писати на клавішах фонограми то потрібно досить хороші мати клавіші, і все одно треба аудіо секвенсор. Наступне що ви написали то підігрівання верх мінус це рагулізм. Тут ви серйозно помиляєтесь оскільки деколи можна студійний мінус так обіграти що ви будете просто в шоці!!! Знаю багатьох музикантів які таке роблять, і сам не одноразово таке робив.

Андрій Тимочко А щоб писати на клавішах фонограми то потрібно досить хороші мати клавіші, і все одно треба аудіо секвенсор. У тебе дуже дивне уявлення про створення і написання музики, я пишу фонограми на буджетному інструменті вже купу років, але дурнішого ще не чув. З твоїх слів виходить, що треба свій інструмент спалити і побігти купити крутий з аудіо секвенсором))) За купу років музичної практики я сумніваюся, що ти зможеш мене чимось здивувати, особливо тим обігруванням студійних фонограм про які ти мені написав вище. Закинь мені відео де ти таке робиш, заодно подивлюся на твої вміння і той крутий інструмент з аудіо секвенсором, чи крутими плагінами, а то писаків багато. Чи ти в основному теоретик??? Нічого особистого, але за свої слова потрібно відповідати... 

Оуу у мене дивне уявлення)) так так?!! Чув я ваші фонограми, зразу відчутно що таке бюджетний інструмент! Моїх відео де я обігрую студійні фонограми немає бо не дуже люблю то всьо знімати але якщо вас так цікавить подивіться відео у Гурту Зорепад де Микола Кравців обігрує фанєри будете здивовані. Особисто чув як він обігрував на 630й ямасі. А щодо секвенсора і плагінів зайдіть до мене в завантажені мінуса і послухайте і тоді скажете чи зможете зробити то на синтезаторі

А твої роботи написані і озвучені на синтезаторі??? 

В більшості випадків працюю на плагінах рідко коли на синтезаторі хоча його використовую як міді клавіатуру. Бо для тих робіт яких я роблю звуки з синтезаторів типу Yamaha psr, Korg pa мені не підходять.

Якщо ти справді їх писав, то моя тобі повага за старання, от тільки я твої роботи не критикував, некрасиво з твоєї сторони переходити на особистість.

Я ваші теж не критикую все добре гармонія правильна, звуки добре підібрані, але зразу відчутно різницю клавіші типу самограйки і vst плагіна і тому я це написав. Зараз кожен може собі скачати якийсь найпростіший аудіо секвенсор на комп'ютер. Тому радив вам би теж це попробувати і у вас будуть досить хороші роботи)) Сам працюю в fl studio яка є досить простою і скажу багато що там можна зробити того чого не зробиться на синтезаторі, паралельно цій програмі почав працювати в Logic Pro оскільки прийшлось було робити треки для дискотек!

https://www.youtube.com/watch?v=hKEm6LVvUcE

Файно!!! Пам'ятаю ще ті весілля коли під цю музику на 10м/кв танцювало 10 пар, а зараз на 10м/кв 1-на пара.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти