Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір клавіш Korg PA600 ...
Вибір клавіш Korg PA600 ...

а польки і вальси грати вистачить з головою! Для таких потреб Yamaha PSR-450 вистачить з головою... Дивно, купувати кляпи за шалені гроші щоб грати на них польки і вальси))) Жах. А фонограми ніхто не пробував записувати? Чи теперишні комп'ютерні-кароокери того не вміють?

P/S: Якщо брати з бюджетних інструментів то KORG PA50+флопі емулятор або KORG PA50 sd вистачає з головою, решта інструментів які дорожчі, варто брати для "живої" гри, або для роботи на студії. Неварто переплачувати за інструмент, якщо його фактичний функціонал використовується на замовленнях не більше ніж 40%... це моя особиста думка. Не думаю що KORG PA600 такий вже і поганний, але наявність МР3 і відображення тексту не є потрібним в час комп'ютерних технологій, оскільки на ноуті в 17 дюймів набагато зручніше, це моя особиста думка.  

Так жах, але подивіться в ютубі хто взагалі наживо грає на самограях весілля, навіть маючи  Korg Pa4X, ну максисум грають ті ж самі вальси та польки  ))...Писати стилі чи фонограми, як ви кажете, їх треба ще вміти писати, а тут думаю одиниці це зможуть зробити! Ось завантажити якісь цікаві звуки і поверх мінуса підігравати, так це варіант, тому й вказав, що корг 600 для цього підходить, можливо й корг 50, не знаю чи в нього можна завантажувати звуки! Ось для прикладу?  як грає людина чи то на Yamaha SX700 (до речі, цікавий варіант!!!)  чи то на міді клавіатурі М-аудіо:  https://www.youtube.com/watch?v=JvFQ8Id4K5U&ab_channel=LevitskiyZVUK

Ось ще посилання:

https://www.youtube.com/watch?v=D-2ztOnpS0s&ab_channel=LevitskiyZVUK

Тут виникає інша проблема,  треба ще вміти так грати ))...Замкнене коло, фанери рулять!

Польки і Вальси вистачить з головою і 50ки, нащо переплачувати?

Богдан Іванишин: підтримую на 100%, Все інше, марна трата грошей... 

Роман РемінськийТак жах, але подивіться в ютубі хто взагалі наживо грає на самограях весілля, навіть маючи  Korg Pa4X, ну максисум грають ті ж самі вальси та польки  )).. Тут більше ціна питання аніж уміння, буде попит, то буде товар, а з часом фанерщики, які відіграють весілля пальцЄма на ноуті, самі пропадуть.. Маючи крутий інструмент за відсутності навиків чи вміння, це те ж саме, що купити Lamborghini і найняти водія. Пафосу багато, а толку мало... а підігравати під студійно зведену фонограму на кляпі, це більше схоже на рагулізм, аніж на музику. А хто Вам сказав що KORG PA50 з такими задачами не впорається?

P/S Роман РемінськийТак жах, але подивіться в ютубі хто взагалі наживо грає на самограях весілля, навіть маючи  Korg Pa4X, ну максисум грають ті ж самі вальси та польки... А ВИ запитайте, чи вони хочаб вміють грати на тих ІЙОНІКАХ а вже потім пишіть про ютуб... грати польки і вальси я так розуміє це є вершина майстерності, чи як? А ще ВИ кажете що потрібно вміти писати фонограми чи стилі, то моя відповідь така: ЯКОГО Х...Я ТУДИ ЛІЗТИ, ЯКЩО НЕЗНАЄШ МУЗИЧНОЇ ГРАМОТИ І НЕ ВОЛОДІЄШ ІНСТРУМЕНТОМ? (У деяких випадках музична грамота не потрібна, оскільки є багато суперових музикантів які немаючи музичної освіти, дадуть фору більшості спеціалістів з дипломами) про таких обдарованих я мову не веду...

Відчувається забагато агресії, трохи спокійніше... Виходить Богдан Іванишин марно потратив гроші, купивши  Korg Pa3X (хоча я так не думаю). Чи пропадуть фанерщики, пожевемо - побачимо! А що взагалі поганого в фанерщиках? Якщо людина володіє красивим голосом й гарно співає під фанеру  - це що погано? Хто вирішив, що ще при цьому вона повина грати на самограї (ударних,гітарі, трубі, скрипці....)?   Підігравати під студійно зведену фонограму на кляпі, це більше схоже на рагулізм, аніж на музику - я так не вважаю, я лише вказав, що це можливий варіант гри до якої теж треба прикласти багато зусиль: вивчити(придумати) варіації, підібрати звуки, щоб в результаті вийшов кращий,цікавіший варіант, ніж просто фанера... Не треба тут називати нікого рагулями, не Вам вказувати, як кому що грати і як! Це творчість, пошук! KORG PA50 можливо й впорається, я ж мав на увазі, що якщо в нього не можна завантажити звуки, це великий мінус перед Па600... "А ВИ запитайте, чи вони хочаб вміють грати на тих ІЙОНІКАХ а вже потім пишіть про ютуб."  - Я думаю що багато хто вміє, а ось написати стиль чи фонограму - ні. Для цього найперше потрібно знати всі нюанси гри на ударних, перкусії, бас, ритм, соло - гітари, педів, скрипок і т.д....потім треба мати програмне забезпечення, наприклад Кубейс, й вміти в ньому працювати. Багато тут таких?

Звертаюся до шановного п. Романа Ремінського:

1. Я абсолютно спокійний і не проявляв ніде ніякої агресії.

2. Мені всерівно хто на яких самограйках грає, просто висловив своє бачення стосовно вище написаного.

3. Ми обговорюємо РА600 а не красиві голоси з красивими фонограмами.

4. Я не вказую кому на чому грати і тим більше ньюанси написання фонограм.

і останнє, я нікого тут рагулем не назвав. Подальшу дискусію особисто з вами вважаю безглуздою, оскільки Ви надто сильно агресивний. Удачі і парнасу, а якщо адмін вважає що я когось в своїх постах образив, прошу "відправляти в БАН" 

Козаки,Роман Ремінський і Сергій Сушанський,ви б обмінялись телефонами і вияснили між собою всі нюанси.Вас читають ще зовсім молоді люди,також вас читає старше покоління,яке вам в батьки годиться,тому будьте толерантніші.Та й по великому рахунку даний ресурс не для з'ясовування стосунків.Почитайте уважно питання топікастера...Як використати правильно клавішу про яку він запитує,я думаю він сам розбереться.Підтримую п.Богдана,я б розглянув Korg PA700,але якщо увесь час мали справу з фірмою Yamaha,то рекомендував би вам подивитись в бік Yamaha SX700.Наприклад KETRON SD1,то зовсім інша специфіка до котрої потрібно звикати Одним словом,якщо матимете приблизно 1000€,то можете сміливо розглядати Korg або Yamaha,але перед тим бажано їх послухати і вбрати,що ляже вам до душі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти