Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вибір клавіш Korg PA600 ...
Вибір клавіш Korg PA600 ...

Првіт усім!

Розглядаю купити клавіші  Korg PA600, порадьте в такій ціновій категорії це найкращий варіант чи може розглянути щось інше? 700-800Є

Дякую. 

Про цей інструмент можу розповісти майже все...Прописав стилі і звуки і педи які вельми пристойно і оригінально звучать. Відповім на питання в приват.

Трішки докласти, і 900 або крайній варіант 700. Не радив би брати цей пластик із подібним (пластиковим) звучанням, колись його довго юзав, хотів поміняти на 50ку, - після довгого копирсання в ньому, залишив 50 ку...
Я наприклад взагалі краще б подивився на Pa 1x мені здається що він буде набагато краще)
За 600 ку 100%краще! Але вони уже всі "життя бачили"

Дякую за поради! На 700й можна придивитись. 900й то вже задорого.

За такі гроші можна без проблем знайти KETRON SD1, який в плані звучання без проблем дрюкне Ра600.А потім і Ра700 не так само без проблем, та все ж дрюкне

100%.Ставили поряд для порівняння Ра600 і Ра1XPro.Першим стартував "шестисотий"...ну "такоє..."

Далі до роботи взявся "Містер Ікс" і показав, як повинен звучати флагман.

На мене, - 600 ка.. це в принципі, найпровальніша ніша із кроп, серії "pa"... Одним словом жах..
Як на мене, що 600, що 700, що 900 звучать приблилизно однаково, відрізняються лише об'ємом оперативноі памяті та деякими функціями. Якщо вибирати з них, то я рекомендую 600, який по ціні буде найдевший! Звуки досить непогані можна знайти в інтернеті й загрузити в інструмент, теж стосується стилів. На ньому ви сучасні пісні не будете грати, тому що треба відповідні стилі (а з цим проблема, хіба що самі будете писати), а польки і вальси грати вистачить з головою!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти