Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » весілля на "свіжому повітрі"
весілля на "свіжому повітрі"

Сьогодні домовився за весілля в селі таке як колись,з ходаниною з духовим по селі на розпис і до пам"ятника,тільки танці на вулиці,якби досвід маю ого-го на вулиці,але чесно говорячи якби підвернулася друга халтура з радістю віддав в би дану комусь.Хотів би почути думки і досвід Колег що до "халтур на повітрі".Маю надію що до 22 листопада ще не викине"сі-бемоля".

Колись ми грали і сильно полюбляли таку романтику, салашну-дворову. Зараз 100% б не грали, навіть у договорі маємо пункт що "не надаємо послуг на відкритих майданчиках". У першу чергу здоров'я (пилюка, холод-жара), у другу чергу - не дешеве обладнання у нас і піддавати небезпеці інструмети чи звук і світло (а це пилюка найбільший ворог) явно нема такого бажання.

Шо є то є,така доля лабухів,літом вентелятор і холодне пиво,зимою електрокамін і валянки.

Еее Слав, не романтик ти!))) Я й зараз люблю такі халтури, но нажаль це вже велика рідкість (два роки тому останній раз таке весілля грав), а два тижні тому грали такі проводи в армію, правда вхляли так що!!! Додому попали на ранок, годинку кимарнув і на роботу, (відчуття було як трактор проїхав!))))

Я працюю не сам,зі мною колега-вокалістка,а дівчата трохи мерзнуть і їм така романтика не дуже до вподоби.

Спогади, ну так сказати не із приємних, коли грали весілля зимою, холодрига, руки на ходу  примерзають, у духовика губи. Літом , можна миритися, свже повітря і звук має куди летіти.

Мало того  що весілля на вулиці,воно буде ще й у понеділок,перенесли дату в зв'язку з карантинними обмеженнями.

Єдине, з чим можу погодитись - дороге обладнання. Все інше - розледачіли і дуже вже делікатними поставали по ресторанах. Граємо на вулиці, сонце, дощ, вітер, холод - ото труд, а коли доводиться де грати в ретсорані - такі і знаємо - сьогодні будемо не працювати, а відпочивати. І так воно завжди і є - після ресторану таке відчуття, що не весілля відіграв, а якісь іменини, ніякого навантаження. Хтось не погодиться, але що вдієш, на вулиці то є великий труд відіграти.

Теж так мислив коли мав 20.

Колись старі музиканти трубачі говорили - три дні під стріхою ото весілля.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти