Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » весілля на "свіжому повітрі"
весілля на "свіжому повітрі"

Два роки тому мали весілля в шалаші,два дні)перший день до пів сьомої,другий до другої)не знаю,подобаються такі забави,і ніколи не відмовляюсь від таких)

і ніколи не обмежуємо роботу по годинах,працюємо доти,поки молоді не скажуть-знімаємо вельон))

і ніколи не обмежуємо роботу по годинах... Із Вашого вислову -, ми теж не обмежуємо, але кожна година в нас окрема оплата! А скільки кошує година, я оговорюю завчасно.

на вулиці це КАЗКА...шкода що зараз мало таких халтур...Це і повітря свіже і покурити не треба бігати і відчуваеться весілля а не іменини..на рахунок почасове грання це не для мене....домовився з 12 до 12 ночі і все...потім доплата... а так бувало починають .Ви не грали бо за столом сиділи. а Ви курили а то в 10год. вечора вже всі по барах пиво поїхали пиво пити. то ми пів години  в церкві затримались..Я рахую так час пішов мене не цікавить....ПРИЙШЛИ ГОСТІ ЧИ ПІШЛИ ДОДОМУ ЧИ ЇДЯТЬ ЧИ СВІТЛО ВИМКНУЛИ і т.д 

головне щоб погода позволила.....а раніше навіть таву в шалаші стелили...це ж як на природі! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти