Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha psr 950 проти Korg pa 700
Yamaha psr 950 проти Korg pa 700

Доброго здоровя форумчани! Став перед вибором, і кришу почало рвати!)))) Не можу вирішити що брати! змоги їх пощупати просто немає (так як в моїх краях ні одної ні іншої нівкого немає) Проблема ще в тім що на Ямашках переграв більше 20 років, а от на коргах взагалі не працював!(((  Чому вибір між цими дво клавішами, предлагають за ту саму суму (яку я можу собі дозволити))), і під заказ привезуть за бугра в відмінному стані, відповідно б\у!   Цікавить думка не теоретиків, а практиків, хто їх щупав! А теорію я й сам можу почитати (Не в обіду!) Цікавить зокрима тембра, і зручність в наживо працювати! 

Корг буде зручнішим, але це справа привички
Олександр, це взагалі без варіантів, питатися на форумі поради про звучання рівносильних девайсів... Я сам знаю по собі, у мене страшна любов до агресивних, прострільних семплів Корга, (в порівнянні із Ямахою де вона більш м'яка і ватна для мене, цей самий Кетрон замилений - повторюсь - це для МЕНЕ!) Це моє особисте вподобання і воно може для когось бути діаметрально-протилежне. Усі інструменти по своєму хороші і вартують уваги навіть не флагмани 700 ті, чи 950..., Раджу спитати зто має, домовитися, залити бензину в бак, коньяк в кишеню (як презент, не пити звісно, бо вже не буде сенсу з тої звтії:)) і гайда слухати.... Тільки таку пораду можу дати ....

Я давно ставлю перевагу для Корга. Але як Ви Олександр вже життя на Ямахах то Коржик Вам може показатись зовсім не зрозумілим в управлінні тай не звичним по звучанню, Так.... якщо корг з власними стилями та тембрами то він дуже сухий по зрівнянно з ямашкою але коли до нього приложити руки то він може зазвучати зовсім по іншому тай в управлінні коли врубаєшся то він дуже удобний.  І як попередньо сказав пан Богдан то потрібно десь їхати пробувати тай слухати,  і все потім вирішеться само собою, Удачі Вам !!!

Нажаль пощупати немає можливість!((( З коргом на днях може ближче познакомлюсь (правла не 700-тим) Товарищ пригласив, а в нього p3x, звісно це не то пальто, і я його не можу собі позволити, ну пощупати обовязково!))) Тим паче з коргами справ немав взагалі! Я розумію що смаки всіх різні, і що одному до душі то не факт що іншому, але всетаки хотілось би таке почути думку тих людей які їх щупали! можливо хтось найдеться з моїх країв власники цих інструментів!
700 тка, це кропа звісно, але це 100% достойний інструмент будьте певні!

Оба-на! Так це Кетрон замилений..??

rura1961,не виривайте фрази з контексту,адже акцент був на:"повторюсь - це для МЕНЕ!".Скільки вже говорино-переговорино,що у кожного свій смак і це нормально і природньо.Тому давати поради,справа не вдячна і в ідеалі кожному потрібно слухати і підбирати своє,що ближче до душі.Олександр Соколюк,ці два інструмента приблизно одного класу.Ви б хотіли,щоб вам кожен сказав свою думку і тоді ви 100% приймете рішення на основі вражень і смаків інших музикантів?Та тут зараз всі пересваряться і кожен залишиться при своїй думці.Знайдіть час,поїдьте до вашого обласного центру,я впевнений там знайдете де послухати і це буде правильно і мудро,інакше купувати заочно такий дорогий інструмент,м'яко кажучи,не логічно.PS:Після прослуховування Korg PA3X ви попередні інструменти вже не захочите)),краще не їдьте до товариша)).

rura1961, kobzarRuslan, мене випередив. ))

Доброго дня, якщо ямаха то тільки не 950, не 750, а хотяби 775, 975, sx 700,  A корг 700 набагато кращий буде від 950 ямахи.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти