Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha psr 950 проти Korg pa 700
Yamaha psr 950 проти Korg pa 700
1771 Це ви їх всі щупали і чули на власні вуха!?? Чи відповідь чисто теоретично!?? p.s.(в приват хлопці пишуть що б па 700 взагалі нерозглядав, так як це вже китай і не всі стилі і розширення вона читає й бачить, лібше за па 700 розглядати па 800). так що не в обіду но хотілодся знайти й поспілкуватись з власниками цих апаратів!!
Потрібно розуміти що 700 ка - це новіша генерація, (кропа від 4x), звісно вона буде дружити із розширеннями від її генерації це - 700, 1000, 4x . А від Корга усі "кропи" збиралися і збираються в Китаї, цим нікого не здивуєш і це абсолютно нормально. 50 ка від Корга теж з Китаю, але це не заважає її бути десятки років "українським-народним" самограєм.

Так щупав, чув і мав можливість пограти, ямаха достойний апарат, але тільки після того стає достойним коли в ню загрузити гарні стилі і звуки, а всі решта ямахи нічим одна від одної не відрізняються, ямаха і корг це є зовсім протилежні інструменти, ямаха рулить сильно над коргом по стилях,  інформаціїї до неї качай, загружай, грай не хочу, але мій вибір корг, тільки через то що, простіше в користуванні, оперативніше, зручніше, живіше звучання. Якщо вибір так як ви пишите то купляти ямаху  тільки sx-700 і буде вам щастя. 

Па-800 це вже стара модель, думає туго Тай не має він тих функцій. Навіть па-600 добре прописаний його вставить. Па-700 звичайно кращий. І те що Китай то взагалі боятися не потрібно. Ніяких глюків. Все чітко.

Народ боїться Китаю, хоча давно вже всім китайським користується, починаючи від чайника, закінчуючи динаміком!

Скажіть хлопцям нехай тут пишуть, а не в приват, ніхто їх тут не покусає.

А з тих двох інструментів, кращий той, який буде краще прописаний.

Корг - взагалі з нуля потрібно буде прописувати.

Ямаха - для більш лінивих, можна буде з неї щось "почерпнути".

Так згоден! Купивши інструмен, я перше що зробив це "factory reset". Але це і правильно! Кожен музикант має прописати його під себе, тоді самограй буде звучати неповторно і індивідуально! Я сидів 3 міс щоб прописати pa3x під себе, потім ще 2 тижні у студії - зводив написане, і цим результатом задоволений на всі 100% . Воно того вартує, щоб грати і кайфувати на роки.

Ivan2912  (Па-800 це вже стара модель, думає туго)... В якому розумінні  думає туго і по чому вставляє 600-тий? По (пластмасових) звуках, чи по прописці стилів, які метальово звучать (особиста думка) і на 700-му в тому числі? 

Па 800 не має цих функцій що 600-та. Для чого перепитували. Просто 600-700 і вище більш сучасніші і удобніші, мають новіші тембра Тай стилі, думає набагато повільніше при загрузці стилів чи навіть фанери. Просто ця клава вже так трохи старша. Ніхто не говорить що вона погано звучить, просто я б до неї не повертався Тай знайти па-800 в хорошому стані вже тяжко. Але це кожного суб'єктивна думка. Нд
Па-800 це цей самий па2х. Це звичайно добрі інструменти, мав колись їх але....... Ось па-3х це вже інша пара кальош

Нещодавно придбав після РА 600  Yamaha SX-700  Чесно кажучи інструмент вразив. Читав на одному форумі що це урізана модель Genos. Серія SX це вже не S, зовсім друге виконання, шикарна як на мене  клавіатура, краща ніж у РА - 600 ( за інші не скажу, не грав)) ) 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти