Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Цікавить з soundcraft allen heath mackie
Ну в першу очерідь що щось радити то потрібно знати Ваш бюджет. Яку суму Ви розраховуєте потратити ? Ну і аналог чи цифра ? З ревером,без ? Є дуже багато варіантів але для того потрібно сказати ці елементарні речі.

Або беріть sounddcraft ui (12-24) вз лаженості від к-сті потрібних каналів або такого ж плану берінджера. Берінджер звучить краще, ну і ціна відповідно також ввище. Санудкрафт чудова золота середина. Маємо UI16. Достатньо для колективу на проведення концерту. 24-й цікавіший в плані ПО. Є кошти - беріть берінджера (цифрового звичайно). Є багато грошей......

Ці дешеві цифри звучать ватно. Тоді вже краще добрий аналог. А якщо цифра то так поза штуку і тоді почуєте різницю.
Пане Іване ви дуже помиляєтесь нарахунок цих цифровичків. Сам є власником Behringer x-air 18 і також багато різних консолей цифрових поюзав скажу одне ніякий аналог в ціновому сегменті до 1000$ не зрівняється з цими малюками як по звучанню так і по функціоналу. Наприклад Віктор Павлік теж возить з собою Behringer x-air 18 і лінійним масивом Mag Fly. Також не одноразово ставив x-air 16 для Павла Дворського з синами і всім подобалось звучання.
Згоден з Андрієм! 100%
І я плюсую за бюджетну цифру
Ну якщо людина не боїтеся то починати з якоїсь цифри потрібно. Головне щоб в управлінні не була туга. Я починав з Yamaha 01v96. Звучала добре але щоб привикнути то був капец. На рахунок тих бюджетних цифр не буду спорити бо не крутив, але разок чув то прозвучало ватно. Якось ні чіткості ні прозорості. Мені лічно не сподобалось. Але можливо це справа руки і вуха.
Багатьох людей цифрові пульти з кучею наворотів відлякують, лабухи привикли до пультів з трома резисторами на канал і все!))) І переконати що бери цифру, не потрібні навороти тобі, просто вимкни все, і буде тобі твій пульт в три крутьошки но який звучить і в такому варіанті набагато лібше ніж бюджетні аналогові! А з часом розберешся і компресор і..... інші навороти використаїш! Років з 8 я звеликою недовірою взяв собі Roland 3100pro трішки в нім покопався і в комлекті для залів став на нім працювати. А на вулицю був зібраний аналоговий апарат (повний рек набив, фото є в мому альбомі!) так ось я весь цей рек два роки тому змінив на midas mr 12! На руки лекше, по звуку й функціоналу на Ббааггаатто лібше! За ті кошти за які я взяв midas , ні який аналог з такими функціями ви не купете, так що як не прикро на епоха аногових пультів відходить в минуле, настає ера цифрових!)))
Як на мене якщо цифра то тільки з фейдерамм. Яка би вона не була стара чи новітня, без фейдерів не признаю. З фейдерами набагато практичніше і удобніше. Все під руками. Завжди швидше зреагуєш.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти