Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Порадьте який мікшерний пульт хороший на весілля
Allen Heath ZEDi-10FX, ніби пишуть на форумах, що має хороший процесор ефектів й непогано звучить!
На суму 400$ із трьох перелічених брендів, звучання буде приблизно одинакове у кожного із них. Так що будь-який, до якого більше лежить душа))

А як пульт MACKIE ONYX 1220i?

А як пульт MACKIE ONYX 1220i?

Не маю нічого проти цифри,але цифра до 1000 дол.не звучить...А хвалений берінджер18й взалалі звучання не подобається.

Краще добрий аналог...Це моя думка..Нікому її не навязую..

Онікс чи саундкрафт М серії  на свою ціну 250 дол. не погані.

Добрий аналог буде і дуже добре коштувати а бюджетна цифра має досить хороший звук і фунціонал на свої гроші. Цифра лише не звучить тоді коли людина не знає як що налаштовувати, багато де таке бачив що компресори еквалайзер налаштовані просто жахливо.

Ох ти, Молодець,

Цифрою навіть дешевою в першу очерідь потрібно навчитись управляти та все правильно  налаштовувати. Це далеко не звичайні круцьки,

Для прикладу можна взяти Presonus він досить простий в користуванні, Behringer x 32 теж інтуїтивно зрозумілий якщо не лізти в патчінг, Тай взагалі я думаю зараз в наш час не є дуже чимось складним і подивитись в інтернеті декілька оглядів, ось наприклад пан Богдан Іванишин зняв досить хороший і зрозумілий огляд на X-air 18. Тому пане Іване тут проблема більше не у вмінні користуватись а бажанню вчитись чомусь новому)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти