Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Студія Експрес
Студія Експрес

Хто має прямий звязок з Олександром Коломійцем  Студією Експрес,  допоможіть мені з ним звязатись,буду дуже вдячний.

І я б хотів давно вже зареєструватися на їх сайті. Але реєстація недоступна.

Так він навіть ТУТ є. Чим не прямий зв'язок?

Щось до кінця не розумію, форум закритий, сайт "мертвий", інтерфейс його "бородатий" - таке враження шо ним уже давно ніхто не опікується. Й дивно читати напис що мінусовки виготовляються виключно для форму котрий закритий.

А як він підписаний  тут на сайті,  скиньте мені як шо знаєте як саме підписаний...

бо як шо ви думаєте шо можна вийти на нього по цій силці то  ця силка вона давня дуже і не робоча, я вже давно за нею дивлюсь, і я тоже дивуюсь тому шо не приймають закази на  авторські  пісні, чому??? в чом прикол, особисто я готовий заплатити хороші гроші, і маю дочить цікавий матеріал для роботи через шо і шукаю  звязок з Коломійцем..

 

jakushyk, ооо, ще й яка робоча!

А ви вже давно за нею просто дивитесь, чи пробували писати в ПП?

а ФОРУМ, на котрий хоча сьогодні й нереально зайти простим смертним, хто не знає, в році ще так 2012 був як на долоні, при чому, навіть без необхідності реєстрації.

Не найгірші часи були при Януковичу: і пенсії хоч повільно та стабільно росли, і безнин був дешевший... і ФОРУМ був загальнодоступний.

Але якщо там через стільки років і справді лишився хтось живий, то, очевидно й також лишився ще відтоді сформований контингент "довірених" і перевірених осіб, себто таких собі добрих знайомих і знайомих знайомих; то напевно на них і тримається внутрішня економіка ФОРУМУ... хто його знає. Ера реалізації компакт-дисків вже відійшла в небуття, як не як

з 2011 року стежу за цим сайтом, так писав  в пп,на почту, і на форум хотів зареєструватись але ніякого толку з того не вийшло

 

 

Можна просвітнецьке питання? А що на цьому форумі такого "апогейного" є?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти