Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Студія Експрес
Студія Експрес

jakushyk, якщо ви не маєте хорошого друга з ФОРУМУ, того, хто вчасно влився туди, заслужив довіру, і котрого не відсіяли, хто б міг дати щодо вас хороші рекомендації, то шансів попасти туди дуже мало.

Нащо їм там нові, непевні люди? Щоб матеріал зливали на Minus.lvivчи як?

Богдан Іванишинзвичайний форум, з розділами, вітками і підтемами. Багато оригінальних мінусовок зі старих альбомів гурту "Експрес" (далеко не всі такі оригінальні, як про то пишуть, а просто переозвучені проекти, часто з заміненими звуками (наприкл. тембри з Korg Triton (як в оригіналах) , в мінусовках вже замінені на Yamaha Motif і т.д., але хто не чує і не розбирається, тому і так піде (а може вони і не позиціонуються, як оригінали? я вже не пам'ятаю), інструментальні речі, дитячі пісні й інші роботи пана Коломійця, також є платний розділ, де публікуються демки на продаж.

Ось так це все виглядало тоді - [СКРІНШОТ], коли то все було в загальному доступі.

А який на даний момент це все має вигляд, то треба питатись діючих учасників, левова частка котрих точно присутня і тут, і точно моніторять і цей форум також, але мовчать... отака солідарність з колегами... можна подумати, їх там б'ють?))

Зрозуміло... Ну в кожного своє, Ми наприклад ніколи не "жали" власних арнжувань завжди ними ділилися безоплатно. Хоча багато з них я побачив на "олмінусі" із купою платних завантажень. "Кожному своє" як то кажуть - думаю якщо автор не хоче ділитися це його право! І воно, це право, абсолютно вмотивоване.

Та і не треба ділитися, халяви не треба, питання в іншому. люди готові платити, людям потрібна хоч якась інформація... от хоча хто-небудь, з ФОРУМУ залишив би пост тут, роз'яснив що до чого, в чім проблема, чому не можна реєструватися...

Мені воно не треба, але в людей багато питань, а всі хто що небудь знає, мовчки читають, бояться лишнє слово сказати.

P.S. але колективу форуму і керуючим треба віддати належне. Були витоки, зливи матеріалу... стільки вже у вільному доступі гуляє всього того, що не мало би там бути, але от за останні роки в тому плані ситуація покращилась.

А значить адміни вміло і розумновідсіяли всіх "щурів" і лишились справді перевірені люди. Там це важливо. Коротше, там своя політика і цінності.     

ну будемо якось пробиватись до нього, надіюсь хтось рано чи пізно поможе,   мені це потрібно не для росповсюдження особистого матеріалу  студії Експрес, в мене і свого матеріалу вдосталь який  я бач у в форматі студії експрес, тому і шукаю звязок з Коломійцем, як шо вже в них так все принципово , не приймаються авторські роботи, ну тоді так і буде, зараз  хватає аранжувальників але в кожного свій почерк і часто ті надії які покладаєш на певного аранжувальника він їх не оправдовує, а тут   працює фірмач, який  смачно скажим так робить свою роботу, хтілосьби підтримувати звязок з такими людьми,тим більш  шо я пропоную  за роботу гроші 

На форумі студії Експрес неможливо зареєструватись ! Це через те, що періодично мінусовки з форуму "випливали" на "Агенство-праздник". Дійсно склад учасників форуму складається з перевірених осіб! На рахунок того, що мінусовки коштують гроші - це ж бізнес Олександра Коломійця, - хто б що не казав, але це талановита, хороша і добра людина, завжди ішов нам (учасником) на зустріч !!!

Роман тобто ви є учасником Експресовського форому? і маєте вихід на Коломійця?

 мені  не потрібні мінуси Експресу, мене цікавить чи Коломієць зробить мені аранжування на теми які я маю, і шо то буде коштувати от і все, як шо можите то поможіть  мені з ним звязатись , номер телефону достати. хоть щось

Окей

Дуже вам дякую, ось моя почта  yakushikivan@ukr.net

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти