Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3

Починаються вписування за когось.Оффтопу не буде,відписав в особисті!!!

Ось бачите,шановний Вадиме,як ви добре знаєте Булегу і за кого вписуєтесь,але то ще не кінець,за ним ще "золоті верби" будуть рости,бо шило в мішку не сховаєш)).

Чому я вписуюсь за когось? Я просто кажу, що мав з Булегою конфлікт і нічого крім конфлікту. І на тих посиланнях, що дав (дала) Кардинал, його немає. Хіба, що це в нього фото з інету.

Дивно пане Вадиме,що ви вирішили через два місяці щось там почитати і зробити свій відгук.Я не знаю,що там сталось,але за звичай пан Булега відразу за собою все знищує,куди його тицяють носом)),а ось наприклад тутечки не зміг)) https://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%AF%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE%20%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0/rec/47342/ і було весело спостерігати за його діями,думаю ви Вадиме бачите все лише зі своєї колокольні і однобоко і звичайно,якщо ви Вадиме вирішите написати свій відгук через два місяці,то не виключаю,що й тут щось станеться з посиланнями і таке інше)) .Може цей випадок хоча б чогось навчить пана Булегу у відношенні до колег,Шануймося і будьмо толерантні.

Мда... Жаль що Ви молдован. Ви мене, ....., чуєте чи Ви .........? Не а про що з вами говорити....

Вважаю дописи у даному топіку уже недоречні, як такі, які переходять на особисті образи і сприяють флуду і флейму що заборонено правилами даного форуму! Тому я закриваю дану вітку форуму, як таку, яка відоповіла на усі відповіді топікстартера.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.