Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Відповім за себе, мені дінакорд активний другий (1000-2) подобається, жирний мякий низ, збалансований звук! Но придбати так і не вийшло ( то вбитий, то космитично ніякий, а то ціна захмарна) Задивився на третій, но то вже незовсім то пальто!))) Вкінці-кінців взяв midas mr12 і нежалію! Коробочка непогано напхана, крути як хочеш, головне що б розуму і вмінь вистачило!))) відповідно по функціоналу аналог і длизько не стоїть!!!

,Я так розумію, що JBL, Електро-Войс, Шур, AKG і т.д., і т.д., то вже не оригінал, бо воно виробляється в Китаї))

Вартість будь-якого приладу з "потолка" не беруть, якщо воно стільки коштує, то напевно так і звучить.

Теж не розумію за що оди співають Павермейту... Мав другий , вистачило мене ледве пів сезона його терпіти в часи цифри... Навіть відео про нього зняв на радостях після 1 міс користування...Потім на інсталяції в польових умовах, канал на пвдсиленні вилетів, допрацювали на одному, пімля цього й задумався нащо я терплю це старйо, і тішуся 3- ручками Екю...жесть. люди добрі не робіть дурниць...

Хоча тема була про простий мікшер без підсилювача, але коли вже мова зайшла за активний powermate скажу так,мав нагоду розбирати свій мікшер,  то по ціні деталів на сьогодняшній день близько 2000 доларів( по словам майстра) це щодо питання звідки така ціна, ну а щодо "мучєній"з ним  я рахую що перед покупкою людина повинна ознайомитись з тим що купує  і для яких інсталяцій він виготовлений,даний мікшер це не студійний апарат і використовувати його в студіях некоректно( звичайно якщо записом займатись професійно) ,для цього є друга техніка,а даний мікшер щоб приїхати  підключити два шнурки і через хвилину мати якістий звук .Працюю вже три роки на powermate2 - ще ніразу не пожалів.

"Хоча тема була про простий мікшер без підсилювача,"------- ага, а канал вилетів саме у мікшерному маршрутизаторі, не у підсиленні. Тому й пишу, чи СМS інший по схемотехніці ніж Павермейт? Якщо так- вибачте. ",даний мікшер це не студійний апарат і використовувати його в студіях некоректно( звичайно якщо записом займатись професійно" ----- Звісно, мова не йшла про студійні інсталяції. ".Працюю вже три роки на powermate2 - ще ніразу не пожалів" ----- Вдалої роботи, кожному своє.

Ще своїх 5 копійок вставлю!))) В другому усілок цікавої схематики + багато вихідних транзисторів + длок живлення не імпульсний, тобто багато кольорового металу, тому й ціна його не може бути мала! А от третій там навпаки, собі вартість низька, я бачив оригінал так мовити в розібраний і дешеву копію, то в копії взагалі убоге начиння! То для себе зробив висновок що 2 не хилий апарат, а 3 не вартий уваги!! Ще добавлю в 2 пульт виконаний на трох типах мікросхем (придворітільний на одному, блок тембрів на другому, розгон канала на третьому) плюс піднята напруга цих мікросхем, тому він і якісніше працює! За заичай всі аналоги зідрані на одному типу мікросхем, і це не є добре!!!

І чим оригінал відрізняється від підробки? Маю на увазі якої ферми кондьори в оригіналах стоять і якої в підробках? 

Та де ж то фото підробки?

Але мене цікавить що там таке в тому пульті Dynacord що він коштує такі гроші?

1) звукова карта (3-й)

2) 2 ревери нормальної якості 

3) еквалайзер

4) вокальний фільтр

5) звук.

І ще багато цікавого.

 

Так давайте візьмим наприклад Behringer xr18!)) 1. Звукова карта! 2. 4 процесори (можна поставити в багатьох містях маршрутизації сигнала+еквалайзера на процесорах)! 3. Еквалайзера! дотогож повністю параметричний, і не один! ( Дотого ж можна при не обхідності додати додатковий в інсерт, чи поканально, чи на майстер шину, чи на аукси.) 4. Вокальний фільтр! (+компресор, лімітер, гейт...) 5. Відповідно й ЗВУК!)))(звісно якщо розуму вистачить це все правильно використати!) 6. Та багато чого іншого!)))

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.