Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3
Мікшерний пульт дінакорд cms 1000/3

Це не підробка а якісна копія даного відомого бренду.

Яка там якісна копія, просніться. 

Яка там якісна копія, просніться. 

Проснулись. Це бомбєзна копія!

Чесно кажучи,шокований,що у вік цифри стільки уваги до даного пульта

Як випустять пульт у якого буде кращий ревер, тоді даний пульт можливо буде не цікавий, а так він живий

Цифра також не конкурент, оскільки така якість буде, тільки за набагато більші кошти (тут правду пишуть).

Про підробки навіть немає чого писати, бо згорить у самий необхідний момент. А по звуку взагалі напевне - жах.

В музиці чудес не має - є ціна/якість!

А ревера (в оригіналі) тут дійсно вартують уваги! Правда заводськими не користуюсь. Прописав свої хол та дилей.

І ревера у нім добротні, і підсилювачдобротний і все у нім дуже хорошо. Три дні тому ми робили порівняння репліки (не підробки паршивої, яку продають у Чернівцях) і оригіналу, після чого власник оригіналу був вражений і не вірив своїм вухам та очам. Різницю по якості звуку, пресетах, преампах та потужності підсилювача ніхто не помітив. Все працює один в один і відрізнити різницю по звуку не можливо. 

Ось телефон власника оригіналу, якщо комусь буде цікаво поспілкуватись із цього приводу 0674217042 василь

Хлопці,ідіть лісом…(Міша Шандригось і Ко).Не хочу вдаватись в подробиці,але додзвонитись до вас не можливо(з цілком відомої причини)),але то таке…). Пульт ми все ж таки послухали.То просто жах! Яким же треба бути глухим і ризиковим, щоб перейти з одиниці оригінала на репліку трійку і не чути що то є фуфло і ще й так ризикувати фінансово,бо ця підробка не є дешевою(прошу пардона,без образ).Одним словом  є підозри і небезпідставні,що ви,шановний Міша Шандригось,є простим рекламувальником цієї репліки.А ось і ще один персонаж підтянувся)).У Андрія Макаревича та гурту «Машина часу» є вдала пісенька відносно цієї ситуації)).Навіщо ви колег вводите(а якщо вже бути до кінця чесними,то ВВОДИШ))) в оману,зараз і так не солодкі часи,щоб ''смітити'' кровно заробленими.Не все в житті вимірюється довжиною доляра,совість є,бариго?

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}

підтримую позитивні відгуки в сторону репліки dynacord рм 600-3.

не одноразово чув його і бачив в роботі у своїх колег - там все на висоті.

поки ще собі не придбав але в швидкому майбутньому обов'язково придбаю і раджу усім купувати.

ви не пожалкуєте бо апарат дійсно вартий уваги.

грязюкою цей апарат лиш поливають недалекі та недолугі люди і це очевидно.

кому цікава об'єктивна критика даного апарату - ось мій телефон. володимир 097-251-90-20

Цікаво,скільки цей горе-продавець підтягне ще лівих персонажів,щоб обманути колег?Двох останніх ''зліпив'' дуже оперативно,навіть позитивних оцінок ''наштампував''буквально за 20 хвилин)),ну і відповідно,всі,хто писали правду про горе-пульт опинились в глибоких мінусах,’’лупанув’’ по -30))).Гадаю,всі зрозуміли,хто смикає за нитки маріонеток(король лівих акаунтів цього сайту) горе-продавець китайського непотрібу))).

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'}

Шляхом неважких спостережень стало зрозуміло, що людина під ніком Kardinal45 це ніхто інший, як пані Баньковська із Чернівець. Да, пані Софіє? Як вас чотко ідентифікували? У мене є записані усі ваші номери телефонів і навіть номер вашого тата є, тому що влітку я хотів придбати у вас пульт, а ви мене намахали. Це перше, а друге це те що я завжди перезвонюю на пропущені номери, оскільки моїм основним бізнесом є авто з Європи. Ви мені не звонили жодного разу, так що не брешіть. Третє це те що можу зробити скріни вхідних та пропущених звінків за останню неділю, бо цей персонаж мені вже тиждень пише в особисті повідомлення і ні номер свій мені не дає і сам мені не дзвонить. Звідсіля випливає висновок, що то є пані Баньковська, наша малолітня барижка із міста Чернівці.

Щоб копія зазвучала так як оригінал - треба і деталями його напхати ( не тільки даний мікшер) теж якісними  і вони також будуть коштувати не дешево,ото ж і ціна його не може бути в два- три рази дешевше, тож вся ця історія фабула.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.