Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX
YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX

Мені сподобалося обладнання REC. І в нього ціна нижча у порівнянні із брендами.

REC не виготовляє мікшерних пультів.Колись робили.

Узяли ALLEN HEATH WIZARD 12\2 DX/.Великий і габаритний відносно апарат-думав будем тільки тягати туди-де потрібно багатьом включитися,а так в "двоєчку" будем працювати на своїй YAMAHA MG82CX, після вчорашнього,і позавчорашнього дня-Ямаху заховав в чемодан,і на горішню полку.Звук суттєво відрізняється від Ямахи.І нарешті ті мої RCF 715 зазвучати так як би хотілося.От з ревером в режимі DUAL не можу роздуплитися.А так задоволені на 200%.Дякую за поради

 

Ромку ти взяв дуже класний професійний мікшер.  Для  більшості випадків вистарчає з головою того ревера що там є.  Але якщо хочеш дійсно дуже фірмовий звук то мусиш ще купити собі TC Electronic M-one.  То вже повноцінний комплект.

Так хлопці ці пульти не погані, Працював на Алені ПА-12, Непоганий пульт але потім взяли Візарда 3  12,2,  Це вже інша історія, Цей кращий, У ПА-12 ревер ніякий, у Візарді він кращий но також не ах ті. Під біду може бути, Але ми маєм виносний  TC Electronic M-one XL.  Візард в парі з цим ревером звучить суперово. Спокійно може позмагатись з Дінакордом і думаю що Візард з ревером TC Electronic M-one XL по звучанню  Дінакорда  положить.

TC Electronic M-one XL - користувався декілька місяців, продав, більше ніколи купляти не буду, не сподобався взагалі.

ТС Electronic M300 - також мав продав! Фігня)))

Також було декілька Лексиконів, так званих легендарних))) - MX, MPX

Зараз користуюсь ревером з третього Динакорда - для мене Бомба, на голову вище перечислених!

 

 

А мені вообще пох ті ревери))))  кожному своє)))) мене коройобить як інструменти плоско звучить,а це неякіснтй пульт  чи .що ймовірніше акустика....

Доречі недавно Діна 1000-3 довелось послухати, вперше))) мушу сказати від захвату не всрався....))) так пульт ,так  хороший ,но так щоб ходити кров здавати, за гроші ,щоб на нього нашкребти ,думаю не варта...

Якщо вибирати між Дінакорд +зуби на полку. і той жє Ален ПА + з тьолачками в кабаку позажигати .виберу друге....

І навіть якщо я всетаки водурію до такої степені що вирішу всі кровні вбахати в музло то ІМХО краще зайві кошти вкласти в розширеня творчої палітри свого колективу...нові інструменти  (нове нестандарте звучання)...світло+спецефекти, живий крокодил без намордника.який після знімання фати зїдає тещу....))) мені здається такі вкладення швидше принесуть девіденди...

П.С. Якщо все решта вже є нарівні....то звісно Дінакорд...а потім Мідас ...ДіДжіКо...))) І хрена лисого жінці ,а не шубу з норки...)))) для неї секонд- хенд придумали.....)))

 

Ой, Бодя, Бодя...Ти мені нагадуєш Остапа Вишню.Стиль викладу схожий.Ти б призадумався, во Джоан Роулінг від скуки сіла писати, а тепер на тій писанині славу і бабло підняла.

 

Так хлопці смаки в кожного різні, Комусь подобається Дінакорд а хтось скаже що це фігня і звичайний дешевей Берінжер звучить не гірще а може і ліпше. Так що кожному своє. Але щоб щось звучало то треба приложити руки і прописати, наприклад той самий ревер і потім він звучить на дві голови вище. Але знову ж втикаємся у ту ж саму проблему - СМАК. А він у кожного різний,

Віталік планую видати збурку своїх пісень....)))) правда боюсь жи посадют...))))) нового пророка нації)))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти