Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX
YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX

Доброго вечора .Хочем придбати пульт. Ямаху маю 802 СХ- так що про даний пульт більш менш думку свою маю,а от з Алан Хітом ніколи не стикався.Підкажіть,хто працював на даному девайсі-чи варто докласти пару грн-і брати Алан Хіт? в Ямасі подобається ревер,і компресор.

Ален Хіти бувають дорогі/  дешеві...

YAMAHA MGP - думаю для лабуха саме те що потрібно. Відносно не дорогий, два ревери, компресор...

Та власне що це не MGP, а  MG 124 CX-попередня модель.

Роман, дайте будьласка Ваш номер телефону - є одна тема. Ніби знайшов 093 011 22... - цей?

0930112254

ALLEN HEAT WIZARD 12/2  це суперовий пульт.  Думаю ніяка ямаха MGP з ним не порівняється. Я вже мав багато пультів зараз маю саме такий. Якщо буду міняти то хіба на MIDAS  або ALLEN HEAT  QU16.

ALLEN HEAT WIZARD 12/2  це суперовий пульт.  Думаю ніяка ямаха MGP з ним не порівняється. Я вже мав багато пультів зараз маю саме такий. Якщо буду міняти то хіба на MIDAS  або ALLEN HEAT  QU16.

Ну ясна річ WIZARD.Навіть некоректне порівняння.А та дурнувата жовта круцька в MG то ніякий не компресор, а пародія на нього...Так, маркетинговий хід.

 

ПІДКАЖІТЬ ХОЧА Б-А ЧИМ РІЗНЯТЬСЯ ЗВИЧАЙНИЙ WIZARD  i WIZARD DX??

dx старша модель    зараз є вже WZ3  і нова ще в нікого не бачив WZ4

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти