Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX
YAMAHA MG124CX, чи ALLEN HEAT WIZARD 12/2 DX

А чи варто порівнювати WIZARD 12\2 DX  з PA 12 ??   

 

ПА навіть близько не дотягує до Візарда. Але, наприклад, Роланд 3100 ПРО, по реверах кращий від обох. По мікрофонних лінійках звучить не гірше, але по іншому. А по функціоналу має певні переваги навіть відносно Візарда - повністю параметрична середина та напівпараметричні високі та низькі на лінійках. 2 ревера які повністю редагуються. 2 повноцінних компрессора. Малі розміри. Ну і ціна майже вдвічі менша. Якщо є потреба в такій кількості мікрофонних входів - то дійсно Візард буде дуже навіть хорошим варіантом.

роланд непоганий пультик, але самі нові з них мають вже більше 10 років,  а ще додати малу кількість мікрофонних каналів, складність керування  щоби то не вилізло великим гемороєм.  Як альтернативу  ще можна розглянути  Mackie Onix   (хороша якість преампів, фейдерів, і хороша збірка)  і до нього TC Electronic m-one. 

Чим дорожче тим краще....це всім зрозуміло.....Вам Роман самому вирішувати  що для вас преорітетніше.....тут ІМХО  раціоналізм має взяти гору ,тобто прийнятна якість за мінімальну ціну. що дасть вам можливість ефективно працювати і не витягне з вас останні кошти  (ну звісно якщо є можливість себе побалувати то треба брати найкраще) ...На тій же ямашці цілком спокіно можна працювати в кайф ,не повгий живяк звісно, але під самограй +сакс-гітара чи фанєри цілком зносьно....з того що сам спробував то Ален хіт ПА наразі найбільше в кайф.Візарда ще не нюхав (був ще пресонус але то вже інша ланка), Дуге місце Саундкрафт Спіріт ,3  Мейкі ВЛЗ і Ямашка, І найрідніший  "Вуханьчик"))) пятий

Виходьте ще також з харектеристик вашої звукопідсилюючої апаратури...Тобто якщо Акустика середньої цінової категорії  то і мікшер також такий треба....дорожчий ви не почуєте  ,дешевший  зіпсує звук....

 

Онікс + М1 звичайно хороша річ. Але вийде дорожче. Роланд оперативно рулиться - як звичайний аналог - треба просто розібратися що і де крутити-нажимати))) Мінуси роланда - це відсутність еквалайзерів на мастері та ауксах. Для більшості весільних музик входів вистачає - зараз майже у всіх радіомікрофони. 2 входи на канонах з фантомом + 6 лінійних + 2 стереопари.

В Золочеві мацали WIZARD 12\2 DX -на  RCF 715- Ямаха походу не до порівняння.Самі переконались.Цифру боюсь брати-бо реально мені більш практично покрутити одну-дві крутілкина аналоговому-ніж тицькати кнопки на цифровому.От попробую ще ALLEN HEATH PA -тоді визначусь.

Роман, бери тоді краще Візард - ПА можеш навіть не слухати - там ревер як відро. п.с. цифру не треба боятися - все дуже просто. Ти просто не чув роланд...

Дякую колеги  за інформацію.Напевне так і зроблю.Та й тим більше перед тим як шось брати-я уже думаю,як я зможу ,чи не зможу це в майбутньому продати.На  Візарді  нам підходить к-ть каналів,звучання,і простота в управлінні+ревер,який можна накрутити собі.Єдиний мінус-габарити.

Вибирайте - не вибирайте, як я вже писав, станом на сьогодні оптимальний вибір Yamaha MGP: два ревери+компресор!

Ревер у Ямахи специфічний, але кожному своє, мені подобається....))

Цифру до уваги не беру, бо не має змісту порівнювати аналог і цифру..

ALLEN HEATH PA - пульт хороший, ревер точно відро - відром!

В принципі я питався не за MGP, а за MG124 CX-попередню серію,яка є з більш дешевшого сегменту.Просто маю такий малий пульт (MG 82 CX)-влаштовує повністю-тільки каналів бракує.MG 124 CX можна взяти бу за 6-7.5 тис грн,але є більший бюджет-то думаю-може шось норм вже придбати,і яке в ціні за 3-4-5 років не дуже впаде.YAMAHA MGP 12 десь порядка 600 дол коштує.Б\у не бачив шось ще.а за 600 дол можна Алена взяти.правда не має можливості порівняти.Я вже з колонками своїми їжджу пробувати.Дякую за підказки.Курс уже взяли на Алена.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти