Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Цікаво знати,або тема для дискусії.
Цікаво знати,або тема для дискусії.

Переглядаючи  розділ: "куплю-продам", мимоволі звернув увагу на те, що певна кількість музичних колективів (гуртів) продають різноманітну апаратуру, інструменти, обладнання, аксесуари  тощо... У мене виникає запитання,  до друзів-форумчан, колег-музикантів...Така тенденція до "масового" розпродажу виникає з метою поновлення вищеваказаних речей у зимовий період часу (поки немає відповідної кількості замовлень, так би мовити "не сезон"), чи може заняття музикою і заробіток коштів у такий спосіб, зараз поволі стає не актуальним, малооплачуваним і неперспективним...??? Дякую за Ваші думки і відповіді.

В основній масі "продавців" розділу "куплю - продам" знаходяться не колеги-музиканти а торгаші-бариги (ще так їх називають), їх там від сили 10-15 чоловік і кожен з них має по 100 оголошень + 100 клонів-повторів. Ось така приблизно відповдь на Ваше запитання....

Торгаші -бариги то ще совковий вислів і звучить як вирок чи звинувачення, в чомусь поганому і не пристойному, мені з здається що в 21му столітті  в умовах ринкової економіки, прийшов час відмовлятися від застарілих радянських кліше. немає нічого поганого в тому що людин заробляють на хліб займаючись підприємницькою діяльністю.Проблема в іншому , культура ведення бізнесу дуууже низька і організаційна структура  нашого  сайту цьому сприяє, достатньо було б  встановити простий фільтир розділяючий приватників та підприємців  і по проблемі.

А причини через які музиканти  продають апарат у всіх різні , в когось апгрейт  хтось кар'єру завершує , комусь просто потрбна готівка кредит погасити,життя складне і різноманітне..

Я от свій продаю бо за кордон їду ,на довго а по поверненні планую апгрейт...Якщо Бог поможе...

П.С. Бедзю не ображайтесь, не "влазю" з Вами в суперечку...просто висловив своє бачення проблеми.

bodja bear:.........культура ведення бізнесу дуууже низька і організаційна структура  нашого  сайту цьому сприяє.....

Підтримую на 1000 відсотків Вас. В кожних темах по декілька користувачів про це пишуть та пропонують багато варіантів та все це марно - запевняю Вас що змін ніяких  не буде (роз'яснення робити не буду - на це є багато попередніх тем таких як ці:  А бо щось робіть, а бо у Відставку!!! Продам....яка ціна ??? ...відповів у приват....і тд. Скільки хто чекає відповідь від працівників сайту ??? Пропоную змінити чи доповнити. і ще багато подібних ). 

ROFILINE: З приводу Вашої теми то Ви самі своїми запитаннями дали відповідь: ."....немає відповідної кількості замовлень, так би мовити "не сезон" ......"...такий спосіб, зараз поволі стає не актуальним, малооплачуваним і неперспективним"...

З повагою.

Я  вважаю дуже доречним, адміністрації сайту вдосконалити  розділ "КУПЛЮ-ПРОДАМ", створивши загальну пошукову систему товарів, як на OLX. Тому що, коли тебе цікавить конкретна річ з конкретною назвою виробника і її модель, наприклад чи SHURE SM, чи KORG PA (категорія: - "синтезатор" 33стор, категорія: - "мікшерний пульт" 48стор) ...тощо, кожен  змушений перегортати масу сторінок з оголошеннями і не факт натрапити на необхідне, що є дуже незручно, та водночас потребує  безліч дорогоцінного часу на пошук. А ще за кожним профілем (ніком) закріпити усі його оголошення з купівлві-продажу, тим паче, що на сайті існує пошукова система усіх користувачів.  Одним словом, роботи- не початий край і цим дійсно комусь потрібно відповідально і професійно займатись. 

".....роботи- не початий край і цим дійсно комусь потрібно відповідально і професійно займатись....." 

На теперішній час згідний з Вами.

Але цього можна було уникнути та не допустити до такого занедбання і занепаду коли б адміністрація та модератори чітко виконували свої обов'язки та слідкували за тим, що люди пропонують. Не забивали великий та товстий на користувачів, котрі давали дуже ділові, чудові, просто прекрасні і потрібні приклади для покращення роботи порталу в цілому. На превеликий жаль, від них, ні відповідей ні змін ми не побачили.

P\S: а це я вже десь читав, і не одноразово - ."..за кожним профілем (ніком) закріпити усі його оголошення з купівлві-продажу..."

З повагою до всіх.

Топікстартер, Ви в своєму пості самі перерахували причини, + пояснення Бебзю.

Щоб оживити "продажний відділ" потрібно лише розділити на "нове", та "вживане". Все.

Якщо, судячи зі слів більшості форумчан, модератори і сам адміністратор, без будь-яких пояснень своїм користувачам сайту і без вагомих аргументів, щодо певних причин і обставин, пустили все на самотік, дійсно, так діла і порядку не буде.Це не "по-хазяйськи". Шкода, що все якось так...Залишається лише здогадуватись, чому все саме так. А взагалі робота (посада) модератора - оплачується, чи якось винагороджується ??? якщо НІ, тоді все зрозуміло.

PROFILINE:

"МОДЕРАТОР працює на вільних засадах і немає матеріальної зацікавленості" - це вже було написано в одній з тем.....

Моя думка що Ваша тема, після цього, буде закриватись сама по собі так, як цим все сказано.

Буду піднімати ці питання завтра з Адміном Може шо і зрушимо... Юліанович розумну ідею сказав відносно "нове і "вживане"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти