Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Цікаво знати,або тема для дискусії.
Цікаво знати,або тема для дискусії.

Бедзю Іванишин,  як Ви дивитесь на рахунок ідеї  закріплення оголошень за користувачами сайту, тому що набагато практичніше в данному випадку  в пошуковій системі буде знайти користувача із його оголошеннями, попередньо навіть знаючи, який товар пропонує продати, чи хоче купити цей користувач. Та все ж таки найкраще було б створити загальну пошукову систему розділу "куплю/продам" по назві і моделі товару, щоб не марнувати час і не ганяти по сторінкахв пошуках необхідного товару. Це моя особиста думка, а Вам звичайно ж видніше, тим паче, якщо  Ви особисто знайомі із адміністрацією сайту. Удачі !!!

Бедзю, ідея не моя. Колись давніше я створював по "продажному" відділі топік. Але крім висвітлення бачень, зрушень не було. Мене цікавить розділ виключно як покупця. А купив я немало. Продав за всі роки хіба кросовер і ревер. Коли дадати функцію "нове-вживане", то зміниться ситуація конкретно.

Yulianоvich, а як Вам також, мій попередній Вашому коментар і  пропозиція, ну і звичайно ж додати у розділ: "куплю/продам"  пункт нове / вживане. Це було б дуже і дуже чудово!!!  Я так розумію, що ви із Бедзьо Іванишиним, хлопці авторитетні і вагомі на цьому сайті ???!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти