Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha motif xs плей лист для live виступів.
Yamaha motif xs плей лист для live виступів.

Прочитав весь мануал,але  ніяк не знайду там вирішення питання.

Цікавить наступне;

1.Потрібно створити плей лист де буде назва пісні і до кожної з них (пісень) був запрограмований свій банк з войсами,якими можна керувати повзунками.

Режим перформасу не підходить, тому що можна запрограмувати тільки 4 звуки,а потрібно більше .

 

Безпосередньо в сонгу на початку вставити кілька тактів з ексклюзивами, в яких вже буде прописана вся необхідна інфа.

А можна розписати що за чим натискати і яка послідовність,бо я не зрозумів про що йдеться.Дякую!!!!

Якщо так як Ви запропонували зробити, чи можна буде грати одночасно декількома голосами,тобто накладати іх один на одний,парувати?

Я не є власником, зразу не можу відповісти, мушу приготуватися.

Те, що вам треба, реалізовано, але потребує покупки iPad: http://www2.yamaha.co.jp/manual/pdf/emi/english/synth/set_list_organizer_en_om.pdf

До кожної пісні створюєте кілька перфомансів і під час виконання пільки їх і перемикаєте. ТС, ви не чітко пояснили проблему, я так нічого і не допетрав. Без образи але це мені нагадує пошуки способу "одягання штанів через голову".

Дякую за варіанти,але це не зовсім те що мені потрібно,тому спробую пояснити більш грунтовніше.

Отже маємо пісню,в якій використовуєтся наприклад 8 войсів.На початку пісні використовуються наприклад 3 войси,на приспіві додаються ще три,тобто одночасно має звучати вже 6 голосів і на соло партіі додоються ще два войси,тобто одночасно звучить вісім голосів.

Також необхідно,щоб гучність кожного голосу можна було б регулювати слайдером як у перформансах.

Ідея моя полягала в тому,щоб зробити щось типу перформансів,до кожного такого перформансу прописати войси які бутуть використовуватись для іі виконання і зробити з того плей лист в алфавітному порядку.

Така ідея може бути реалізована,знаю точно,що може бути назначено до 16 доріжок і 5 сцен,звуки кожноі доріжки включаются кнопкою або слайдером.

Знаю що робится в режимі сонгу,але колупався там-поки не виходить)

prime, в вас скільки рук? Чи ви граєте в 4-6 рук на тому Мотіві?

Для початку скажіть як використовується синтезатор, а то геть не зрозуміло. Який склад команди, яка музика?

У режимі Mixing можна задіяти до 16 партій/голосів. Пробуйте там.

Граємо ми в складі;барабани,бас,гітара,клавіші.Репертуар-поп,рок,денс та інше.

Просто буває так,що потрібно в одному творі використовувати ліди,педи,арпеджіатор-ліва рука,а права- родес,хомонд,брас секція,сакс секція,ефекти різні.

Комбінацї насравді можуть бути різні,і реально це все заграти.

Про режим міксу знаю також,тільки спочатку робится нби в сонгах,потім переводится в мікс і вуаля-готово.

Тільки я пробував це робити,але поки не виходить,тому і цікавлюсь тим питанням тут-може хтось і підкаже конкретно як це робится.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти