Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha motif xs плей лист для live виступів.
Yamaha motif xs плей лист для live виступів.

Ну тепер зрозуміло.

Порадив би докупити другий синт. І оперативніше, і більший спектр звучання. Ну але це моє таке бачення, мені так зручно (використовую 3 синтюки). Мотів інструмент хороший, але це більше "все в одному". По інструментах він програє по всьому іншим. Ну хіба браси. І то я не знаю які в Курці.

.Мотіф брався як хороший універсал,щоб якраз відпала потреба в двух синтюках(хоча я маю ще електро фно ямаха і роланд е-60) і зрозуміло що іх можна

використовувати як міді клаву від мотіфа або взяти якийсь рек до них.

Коли брав мотіф то вибирав між норд стейдж,курц пс3х,корг кронос.Норд-класне звучання роялів ,органів,електропіано,але слабкі браси,синтезаторні звуки і не універсальний він одним словом.На ньому треба грати з живим саксом,трубою,тромбоном і т.д.

По курцу-ф-но,органи,оркестрові рулять-решта посередньо.Також малий дісплей і намучений в управлінні.

Корг-заточений під електроніку,але ф-но,органи -дуже вже пласмасові як на мене.Таке враження що з самограйки.

Хочу зазначити що це тільки моя думка і може хтось думає інакше.

Також інструменти потрібно тягати на рептиції і тягати дві клави,дроти,педалі,рек-напряжно.

Тому і вибрав мотіф-щоб було все в одному-пристойний звук,багото бібліотек,досить легке як на мене  упраління(нагадує мені Yamaha QS 300).

Єдине що лишилось тепер розібратись з моєю проблемою і все.

Була навіть думка прописати підклади,але хочется виключно живого виконання,тому від такої ідеї відмовився. 

 

Все вірно, кожен вибарає як йому зручно і комфортно. Я б ще доставив і четверту клаву, бо не люблю "клацання" під час гри. Використання спліту мені чомусь некомфортне.

Можу заморочитись на вирішення завдання. Львів та область.

Це було б не погано,як з Вами звязатись?

Сьогодні поставив програмку set list  на  ipod від ямаха але поки зрозуміло тільки те ,що нічого не зрозуміло))))

До речі-може хтось має досвід використання подібних програм для айпаду? Для чого вони ісують і як можуть згодитись,поділітся досвідом.

Пишіть в приват...

Написав..

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти