Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

 У нас знову на вихідних були варіанти, - типу "скільки тобі заплатити за русскую пєсню" !!??? Ми чемно відповідаємо" у Вас грошей не вистарчить" або " ми дешево не продаємся".... Зводемо все на сміх і людина собі в кайф все розуміє і конфлікт вичерпується. Але коли є Бидло то просто послане культурно або проігнороване... тай все! Раші не виконуємо принципово! 

https://www.youtube.com/watch?v=iyqUwe5YWGY            І клієнт доволен і Вам  ПЛЮС.

1. Старий боян.

2. Виявляє безпринципність деяких людей. "Мурка" українською не перестаю бути "Муркою" і не потрапляє у золотий фонд української культури.

3. ІМХО, тверда відмова виконати "Мурку" і її аргументація може принести значно більше "уважухи", аніж комічне з точки зору замовника виконання, за яке можна і відгребти...

В мене Мурка теж не виконується. Якось при наявності  гарного  репертуару, ніхто й не згадує.  Хіба, як ви кажете прийде якесь мурло, та буде надоїдати.

Ще у далекі 80 ми грали по весіллях а як вікно то на танцях і збирали ми тоді в селі Вербіж Миколаївського району пів округи що навідь не знали що вигідніше  весілля чи танці - завклуба тоді обілечувала за вечір 650 білетів! І скажу вам,на танцях виконували те що просила публіка а весілля вибачте це народний обряд і насамперед танцювальна музика а хто збоку хоче постояти з сигаретою і побалдіти під" свою Мурку:" - ми кажемо купи собі плеер і наушники. Зараз принципово російських не виконую бо достатньо хорошого українського репертуару і росіян вважаю за націю яка пропила все навідь свою совість!

Прибула до Львову банда дуже моцна Банда буковинських шахраїв В банді була Мурка дівка з Черемошу І весь Львів її очима їв              Банда підробляла доляри іценти  За велику риночну ціну  Банда продавала мальборо і кенти  І з травою замість тютюну     Приспів: Мурка Марічко дівчинко Мурка моя ти любонько Мурка я не продам за так Марусю Гуцуляк   Раз пішли на справу я та Рабінович Рабінович випить забажав А чому ж не випить бідному єврею Як не має термінових справ  Випить бодай випить але ж і поїсти  Ми зайшли у файний ресторан  Там сиділа Мурка в шкіряній спідниці  Де другом був ладований наган      Приспів: програш Шоб се не лякати мусіли тікати Вирішили помсту їй вчинить Гей на темнім розі майже в синагозі Вирішили Мурку ми убить  Мурка моя Мурка міліцейська курва  Чи тож я тебе не одягав  Ватру й верховину тай політ і приму  Чи я за для тебе не вкрадав       Приспів:2р. Рабінович стрілив-стрілив не поцілив І поцілив трішечки в мене Я лежу в лікарні а весь розшук карний З Муркою гуляє при лунє  Прибула до Львову банда дуже моцна  Банда буковинських шахраїв  В банді була Мурка дівка з Черемошу  І весь Львів її очима їв       

Приємно, що тема викликала таке бурхливе обговорення на протязі тривалого часу.

Відтоді ми " мурки" не співали ні в яких інтерпритаціях. Але коли, недавно, батько нареченої , в якого ми працювали вже не вперший раз попросив під завершення весілля потанцювати з дочкою-нареченою під пісню "міг" (яку з нами колись навіть співав) ми спільною згодою колективу заспівали під качум. Було зворушливо бо для тата це було більше ніж пісня...

Але з'явилась фізіономія з іншого табору і почала парити "чого по руски співаєш".

Після цього, я як автор  теми сам собі перечу, чи що?

Всім не вгодиш.....

Вчора підійшло п"яне мурло замовити пісню "Как упаїтельни в Расії вєчєра".Я культурно його послав...разом з "афіцерами",ті що "за Расію і пабєду да канца!"

І нічо...мурло пішло..і не муркало)))

Я минулої суботи працював на заміні, мав бенкет, то то бидло до мене сказало, " Мальчік, шо ти такое пойош" давай шансончик, так як то кажуть, робота, є робота, треба було і заробити і не підставити колєгів, які в кабак мене підписали!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти