Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

 В такій ситуації я б зреагував так: вивів на бік для розмови і прямий удар.

Блін ,хто сидить на моїй сторінці??????????????????  Може досить вже ???????????

Ага, гімн України тобі не подобається? Шансончик расейський кажеш іграєш для москалів і то бігом щоб грошенят підзаробити.А знаєш скільки за слова "Ще не вмерла Україна" наших батьків та дідів в ті часи по тюрмах згнили! А скільки справжніх українців гине в АТО віддаючи своє життя за Україну.А ти так легко Україну продаєш! Ну ти Вадім Тулейбич і мудак! 

NO Coment: треба грати ВСЕ

Називаєм речі правильно - включати все! 

.

Слухай Тулейбич, ти що зовсім поїхав? Я твій ІР адрес знаю, за такі слова можеш дорого заплатити!

Я не зрозумів !!!!!!!!!!! А хто це  взагалі пише від мого імені ????????????????????????  Яка сволота поміняла мені аватарку і підпис ??????????????????????????  Що це коїться ????????????

Я в цій темі участі  останні часи участі не приймав!!!   Це що зломали сторінку чи як це називається???      Нарисую, їй Богу трактором голову переїду!!! 

ОГО ...куда завертає ...мир Вам (нам) браття.     не сваріться бо москаль з того тішиться.

може то залежить від регіону, але музикант може спробувати  "дипломатично" пояснити публіці що пісні що прославляють рускій мір  є не доречні до виконання в час агресії расеї.

я дуже поважаю класні рос пісні (життєві, зворушливі.....), але не час ...

І ще музикант не має боятись думки "якщо я не заспіваю шансон то власник мене прожене" Є речі що не продаються.

ПРОШУ АДМІНІВ ВИДАЛИТИ ТЕМУ

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти