Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Народ хоче "мурку"
Народ хоче "мурку"

Єй рєбяти стапе,для басоти тоже шота нада лабати,пацани які жизні бачили ,тоже вася мають право під нарумальне музло мальоха прікалотися,а то шо получається ботани будуть ласти давити а  братва буде тухнути дета в угалкє...галімий рамс....папрощє пацанята нада бути ,папрощє.... і народ потяниться і шота рублів ше вам закине за це)))))))

П.С. Від тюрми і суми не зарікайся

п.Бодя , я від суми дійсно не зарікаюсь , а від тюрми ТАК. Скинули  , Богові  дякувати , зековську банду. Перпрошую за оффффтоппп.

п.Kuzma а якщо за фанєру введуть кримінальну відповідальність?от було-б весело

шановний Бодя lykovskij чого ви сі парите,що   за фанєру введуть кримінальну відповідальність? ви граєте на файнім Басі (на знимці видко) і певно більше вживу і Вам відповідльність не грозить..Але ваш багатий запас жаргонної лексики наводить думки про Ваше ймовірне "сумнівне" минуле. ( або Ви суперовий артісст).

Я хотів знати думку музикантів: "мурка " і т.п. це погано чи добре на весіллі і чи варто її виконувати і інші подібні шедеври 

Шановний "Стара Хата" ваші непевні висказування в бік моєї "лебідки", наводять мене на думки про ваше "сумнівне майбутнє"...не так суттєво на чому грати,важливо як грати, ось доказhttp://www.youtube.com/watch?v=Y7mM2j-jM7k  А безпосередньо по обговорюваному питанні скажу словами одного з мастадонтів нашого форуму :"а що власної думки немає?"

Блатняк звісно на український забаві то не є добре ,але знати пару речей тюремної романтики має кожен лабух ІМХО ...Слухати шушару це одне ,але може так трапитись що на забаві буде серед гостей якийсь дуже Авторитетний Чєловєк і ви за умови небажання заспівати йому його улюблену музику ризикуєте вийти з бенкетного залу в перед ногами...то вася ,житєйська мудрість

    P.S І чо тілько файний бас граю ше на файній гітарі ,файній кляпі ,на файній бабі і ще на купі всього файного....

До чого ці понти, колєги? 15 років тому грали "Мурку" і не "муркали", бо можна було б "хапнути" і фізично і морально. Тепер коли часи змінилися всі хоробрі.

Щодо репертуару, то завжди грали те, що хоче публіка. В останні часи хіба "граю що хочу", але і замовлень, і заробітків значно поменшало. Музикант завжди має вибір: не прогинатися і бути напів голий-босий, або запопадливо виконувати захцянки замовників і хапнути побільше.

І не в мові, чи  музичному напрямку справа. 1987р. на весіллі в Винниках підійшов фраєр (начальник зміни на Мостиській митниці) кинув 150 рублів (грали весілля за 650 на п'ятьох) і замовив "Час рікою пливе" три рази підряд...

Та і грають тепер не те що "хочуть і можуть", а те що "мають" (фонограми). Моя імха: для музиканта бути залежним від жалюгідних mp-3 файликів більш принизливо, ніж виконувати пісні які не подобаються музично, чи ідейно.

Так що прошу не забувати, що Бах, Моцарт і инші Великі були придворними музикантами. Грали, і писали музику далеко не ту, яку хотіли.

Во Юліанович за базар атвєчяє,як завжди в тєму,повністю солідарний ...

Одного разу (давненько це було) за "Мурку" я отримав ще пів ціни за весілля, зігравши її всього двічі. Та й не так часто цей "шедевр" замовляють. А от що я принципово не граю - так це "Чоботи з бугая" і т.п.

"Мурка" - то вже класика, на замовлення  граємо - знають усі і танцюють усі. А якщо ще прикольно об"явити і плюс мій саксофоніст вийде на центр танцпола - публіка в захваті. Так як такі "евергріни" граємо вживу то можна плавно перейти на "Одессу", "На морском песочке", 7-40, канкан і т.д. У нашій роботі головне - задоволення клієнта(і наше - у виді $$$). Ще один плюс Мурки - класна гармонія, можна в своє задоволення поімпровізувати і з мелодією, і з акордами Це моя особиста думка як лабуха з майже 30-ти річним стажем)))

Слова з ,,Мурки,, мають містичну дію. ,,Прибила в Одессу, банда из Ростова...,, Співали-повторювали це, - і банда із Ростова таки прібіла,  в Донецьк...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти