Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » конкурси
конкурси
Вже котрий рік робимо одні і тіж конкурси(памперси.артисти.труси,мітла,КАЧАЛКА).а клієнтура повторюється і єффект вже не той.якщо є якісь цікаві конкурси - не жміться,розкажіть.поділіться

Ну це царина ведучих. Якщо хто і має нові ідеї та напрацювання, то малоімовірно, що буде ділитись. Як, не як конкуренція.А з намаганнями замовників зекономити на ведучих треба боротись. Бо вони хочуть все більше і більше розваг за одні і ті ж гроші. Просто є виконавці які невміння співати і грати на муз. інструментах стараються компенсувати проведенням "шоу". Це звісно стосується не всіх, але є така штука. Часто-густо гості самі не знають чого хочуть, затим волають:"Бавте нас!!!" Думаю тут цікаво було б послухати п.Р.Метельського. Він pro в цьому.

НУ Я І ЗА І ПРОТИ МИ ВЖЕ 12 РІК ПРАЦЮЄМО ПО ВЕСІЛЛЯХ І Я РАХУЮ.ЩО КРІМ КАЧЕНЯТ І ХУСТИНКИ ВАРТУЄ ЗРОБИТИ 2-3 КОНКУРСИ.І ЦИМ МИ НЕ ЗАБИРАЄМО ХЛІБ У ВЕДУЧИХ,БО КРІМ КОНКУРСІВ ВОНИ БАГАТО РОБЛЯТЬ РОБОТИ НА ВЕСІЛЛІ.НУ І МИ МАЄМО ЧАС.ЩОБ ВІДДИХНУТИ
Дякую за таку високу оцінку.
Моє відношення до того щоб музиканти робили конкурси - не є однозначним. Зі мною теж працює звукооператор, котрий повністю визвучує мою роботу, ми привозимо гору своєї апаратури (можемо бути автономними від музикантів) і мій звукооператор преспокійно може бути діджеєм. Але я вважаю що треба робити одну справу, але добре. Якщо музикант погоджується вестивесіллятількизаради того, щоб взяти це весілля - нічого доброго з цього в більшості випадків не виходить.... Є, звичайно, приємні винятки з того правила. Це коли музиканти чудові і веденняна рівні. Але це скоріше виняток, ніж правило...
Весільне торжество все більше переводиться з площини поїсти-попити-поспівати-потанцювати в свято-шоу. Відношення до роботи по принципу "від суботи до суботи" потроху відходить. Настали нові вимоги. Люди хочуть чогось нового і неповторюваного. Ось правда розуміння, що за все треба платити, не завжди присутнє. На мою скромну думку музика і ведучі повинні би бути одним колективом, але не одними і тими ж особами. Думаю, що фінансовий аспект завжди можна врегулювати і погодити. Так якісніше, продуктивніше і цікавіше можна працювати. Проблема в кризі. Зараз хапаються за будь яку роботу, якої стало значно-значно менше.  

Цього року 5-10 замовлень я не взяв лише через те, що ми "не ведем весілля", а всього то їм треба було, щоб "зустріти", сказати пару тостів, дати мікрофон батькам для привітання провести пару конкурсів і вкінці організувати "многая літа". І капають грошики «живій музиці» на двох синтезаторах, які за трошки більші гроші «ведуть». Тому віднедавна вирішив спробувати себе у "веденні" - купив радіомікрофон і тиждень тому провів "памперси", "танцювальний конкурс", "читання думок", клятву молодят, "акт прийому-передачі", пару тостів, а качалку, віник, хустинку, пляшку, обов'язки молодят вже сто років проводимо. Як на мене гостям сподобалось, скільки там було моєї майстерності, а скільки горілки в гостях - судити не мені, дадуть відео - винесу на суд громадськості.

Але я замовників завжди попереджаю, що мої послуги - то далеко не те, що послуги тамади, оскільки всього-навсього проводжу декілька конкурсів, які музиканти як правило не ведуть і кажу пару тостів, а тамада на відміну від мене має сценарії, режисерує, контролює весь процес весілля від брами до "многих літ", знає всі процедури, звичаї, тонко відчуває настрій гостей і по ситуації скеровує весілля в те чи інше русло.

Не знаю, що обіцяють інші музиканти, але я відверто пояснюю різницю між мною і тамадою і ніколи не відраджую брати тамаду, "бо ми і самі круті ведучі". Жадні чи бідні все одно не назбирають 300-500 баксів на нормального тамаду, а вибагливі все одно замовлять Тамаду з великої букви, а не 3-в-одному, яке я можу запропонувати, тому не вважаю, що складаю конкуренцію справжнім тамадам і компроментую жанр.

Взяти до прикладу демо-відео Романа (http://www.tamada.lviv.ua/home/17/63.html), як він виглядає, як він розмовляє, або фото з випускного в стилі "Оскар"!!! Та навіть сліпий замовник побачить різницю між моїми тостами і конкурсами і справжньою режисурою свята і професійним виконанням. Скажу по секрету, хто не знає Романа Метельського, і поза роботою помітно, що він тамада - стиль спілкування, фразеологічні звороти, тощо. Мабуть ще в пологовому будинку сказав: «Пані акушерко, дозвольте в цей визначний для мене день підняти келих »;-)

Крім цього, я берусь за ведення не виключно заради того, щоб взяти замовлення, а й тому, що мені це подобається і, маю надію, виходить. А якщо не буде виходити, або не буде подобатись, то покину цю марудну справу. Цієї суботи сусідка йшла на весілля, чекаючи на файну забаву, бо тамада - "пан Дзюньо" (Б.Рибка), а прийшла розчарована, "нє аправдал надєжд;-). Не бачив, судити не можу, але можливо «звьоздний» статус заважає…

Все то так, але мало бракує щоб ведучі-тамади не почали брати на "пів-ставки" музичне оформлення (як тепер модно кажуть). Для цього їм потрібно ціле нічого: 2 колонки+підсилювач -мікшер та репертуар. Обладнання зараз продають яке хош, ну а "фанєр" на просторах нету неміряно. Трохи проваджу забаву, трохи співаю, трохи роблю ігри. Во! Але якщо серйозно, то все залежить від рівню виконання і професійності. І тут особливо немає значення чи 1-2-ом тупо під мінус, чи "бригадою" в 4-6 музик. Тут показник ЯК

і знову ми повурнулися до початку.ведучий є ведучий.а музикан є музикант. тому може хтось поділиться цікавим конкурсом,якщо не шкода.а хліб у ведучих не забтрали і забимрати не будемо.

А от хороша людина і ділиться досвідом: http://www.minus.lviv.ua/forum/Cikavi_zabavky/677.html

В музичні питання влазити не буду, а стосовно роботи тамади - прокоментую!
Конкурси і забавки проводить тамада-початківець, а досвідчений тамада спілкується з публікою в діалозі.
Так само думаю й музикантів. Музанти проводять забавки - а хороші музиканти творять музику!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти