Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » конкурси
конкурси
>>Конкурси і забавки проводить тамада-початківець, а досвідчений тамада спілкується з публікою в діалозі.
Так я про це і кажу.
Шановні колеги, ви щось не про те полемізуєте. Я лабаю по весіллях вже більше 25-и років і погодьтесь,
хто старий лабух, що з тамадою тепер працювати легше. Він робить свою роботу, а ми свою. І ніхто, ні у кого
хліб не забирає. Ну це відступ.
Тема на форум виставлена то яка? От давайте і ділитись забавами, а не розводити дискусії хто у кого хліб забирає.
Ось гра: Вибираємо 2 команди, молодого і молодої (по 10чоловік)
                Беремо 2 ложки до яких привязані шнурки і учасники команд перепихають через одяг
                ці ложки. Молоді тільки розмотують клубки.
                Перепихати можна по любому ( через рукави, спідниці, сорочки і т.д.)
                Даємо ці ложки молодятам і вони починають змотувати. Хто швидше змотає, той виграв.
               Команді переможцю-приз (розпивають спільно пляшку)
Успіху і парноса !
Едуард Ти хоч і "Вражий" але мислиш умно. Ти правий на 100. Всі ці полеміки, хто що повинен, просто від їхньої заздрісті один до другого. Я на весіллі з 13 ти. Моя думка - одні повинні помагати іншим, тоді ГОсподар дурно весілля не робив. Звичайно, не завжди буває музиканти+тамада, тоді. що гостям тільки пити і гуляти? РОків десять тому я був на весіллі, там лабали Світозари. Я не хочу обідити Ігоря/ ми з ним дуже давно ДРУЗІ, музику таку не на кожному весіллі почуєш! Але це швидше був концерт, де гості сиділи на лавках зі слонячими вухами. Не було забави.  А модераторам скажу- Ви теж використовуєтне музику, то чому їм не використовувати приколи, конкурси, ігри і тд.
До гри СНАЙПЕР :  я використовую не олівці а гвіздки/100-150/. Обов"зково дівчата,але бажано в штанах, небільше трьох.З початку всі попадають у пляшку свою, задом. А тоді двоє преможців в однутеж задом - ефект!!!!!!!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти