Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"
супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"

Сімейний бізнес))

Доброго дня хлопці! вибачте що втручаюсь. Ось неділю назад придбав собі РА 600, на оф сайті корга скачав трохи стилів, але не те що хотілося би. Якщо є добрі люди поділіться будь ласка, бажано польки, вальси, данс, техно, діско)) . буду дуже вдячний. Мій емейл mozolyuk1984@mail.ru 

Тема засрана, купа повідомлень видалено, в т.ч. і перше, про що вона зрозуміло тільки посвяченим... Для чого її тримати? Я б просто видалив.

З огляду на вищевказані умови, тему можна видаляти, бо суті вже не відомо, але треба щось робити з тим "бізнесменом"... Він просив, щоб пробачили і казав, що більше так не буде, але як навів приклад Дядько Хапко - свого слова він не тримає. 

Бізнес нечесний і не в потрібному розділі. Я вважаю, що він заслуговує на покарання. Але вирішувати модераторам...

Видаляти разом "з тим бізнесменом" - відшукати його і видалити під будь-якими іменами

Надаю текст переписки (дослівно):

ко мне slanec: "Уважаемый Анатолий, не поможете со стилями украинской молдавской польки для Роланда. у меня ВК-3, с полькой проблема. спасибо заранее".

я: "чем докажете. что Вы не Володя Суслик?"

ко мне slanec: "естественно никак, все понятно, извените за беспокойство"

Что Вы думаете? Я должен был дать стили? Или это как раз и был Володя Суслик, но тепеь под именем "slanec"?

 

Правильно зробив, що не дав... З однієї сторони шкода, може якраз порядний чоловік просив стилі (може хтось на форумі порадив звернутися), а може і наш "бізнесмен" набрався космічної наглості та вирішив до одного з активних його опонентів звернутися... Якщо це так, то я В ШОЦІ!!!

Шановні, я маю тільки цю одну сторінку нафіг мені ваші стилі для bk 3 здалися..слідкуйте за собою.

І більш не хочу починати цієї теми..і йдіть в 5 точку..

.і йдіть в 5 точку..

Хлопче, ти або швидко бігаєш або безсмертний... За такі слова можеш відповісти перед людьми, не кажучи, що ти щойно порушив основне правило форуму... Давно в бані не парився?

нафіг мені ваші стилі для bk 3 здалися..слідкуйте за собою.

І більш не хочу починати цієї теми..і йдіть в 5 точку...

 

А чого ти так нервуєшся,не зрозуміло?То ж не ти писав під іменем slanec до Анатолія....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти