Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"
супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"

На великі прохання Vovik_50 буду закривати тему або видаляти!

Шановні друзі, ви не вкурсі діла і вже наїжаєте.. не пишіть тут фігню бо вам і мені того не треба і ви відповідайте за слова бо я теж маю право..

стилі я не продавав там чітко було сказано вишлю або обміняюсь на стилі для корг па 50 або роланд гв 8.. і не треба тут наїжати бо я також маю право на відкритий форум....

Анатолій, ви тоже не будьте таким мудрим  ви слідкуйте за своїм синтезаторами по 50 оголошень що години вже 3 роки не годен продати... і слідкуйте за своїми форумами я вам все сказав і наголошую слідкуйте за словами...!!!

Шановний модератор! Я, як і всі інші, хто тут прокоментував топікастера, дуже ДОБРІ і порядні люди. Спочатку ми всі, побачивши, що "щось негаразд" із сумлінням топікастера, вирішли культурно та без образ попередити всіх інших щодо "непопадання на вудочку" торговця чужою ітелектуальною власністю (тобто стилями). ВІн же, спочатку змінив своє зображення на якогось "голого мужика", що вже є непристойним, потім ім'я, потім ще щось і т.д.! Потім Ви дали свій комент, що можна бути великодушним й простити помилки топікастера (сказали, що на прохання топікастера закриваєте тему, щоб ні в кого не було бажаня продовжувати, оскільки, як я зрозумів із його запиту до Вас, він вже все обдумав і погодився, що сам помилився). Ви мали рацію, що требе вміти прощати і дати людині шанс на виправлення. Це, мабуь, підтримали всі дописувачі тут і після Вашого коменту, шановний модераторе, ніхто більше нічого не писав, погодившись із Вами (написано вище). А що ж виходить тепер? ТОПІКАСТЕР шляхом редагувння свого оголошня про продаж стилів видаляє слова про продаж (та взагалі текст видалив) та ще й "наїзжає"на всіх своїм останнім повідомленням, що це ми неправі, а він правий і нам все привиділось. Якщо Ви на це не відреагуєте відповідним чином, то що ж тоді буде? 

Що, нам нема віри і я хіба ж  не так все описав? В мене є прінт-скани цих сторінок форуму. І що, на доказ своєї правоти я маю їх тут наводити? Тоді, якщо це так, то треба подалі з таких місць, де не керуються справедливістю.

А  якщо Ви вже тепер видалите це все обговорення, то це вже буде несправедливо! Хай тепер уже (після останніх образ топікастера) всі знають своїх героїв!

 

Анатолій, тема закрита...

Цілком підтримую пана Анатолія

я теж підтримую, хлопці вибачайте за незручності..давайте жить дружно..)) дайте останій шанс виправлюсь?

я визнаю свої помилки(

Анатолія підтримую.Думаю що тему треба закривати,але не видаляти,щоб інші читали і робили висновки.Дякую.

Якщо мінімум 5 людей напишуть, що тему потрібно закрити, тоді буду вирішувати це питання з решту модераторами!

Шановні, закриєм тему дамо людині останій шанс хай виправиться, зі всіма були такі помилки!


Можна й закрити, але людина не ВИПРАВИТЬСЯ!!! Почитайте та перечитайте уважно, що і як вона пише - це знущання й насмішка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти