Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"
супер стилі для KORG PA 500 "600 - 800 - 900"

,,,

Вже більше 3000 переглядів ціє теми, і я думаю стільки ж прослуховувань стилів за вказаними посиланнями. І не одного коменту чи відповіді.

Анатолій, ніхто не купляє я їх кидаю або міняюсь...

Володя Сусловський,ці стилі я купляв особисто в цього поляка його звати Карл.Я с тобою поділився,а ти вже продаєш?Ну-ну,,,,,,Якщо так далі бізнес вестимеш то с тобою ніхто нічим не поділиться.Шановні колеги,цей Володя до цих стилів пальця не приклав,а вже продає.

Ну бувають такі "пасажири"... Якщо так житиме з колегами, то не тільки ніхто не поділиться, а ще і писок добре натовчуть))) 

Володя, на якому праві ти продаєш стилі? Чоровік з тобою поділився по-братськи, а ти на тому бізнес робиш? Він має право продавати чи якось по-іншому виносити в народ, а не ти.  А ще й пишеш "...Я КУПЛЯВ...". А я от чомусь користувачу pash23  вірю... Чому б це? Нехорошо!!!

pash23 Раджу написати скаргу в адміністрацію - думаю хлопці зможуть допомогти розібратися в ситуації...

Дякую Юро за підтримку.Він вимолював у мене ці стилі.Я як добра душа поділився.(не жалко хай користується)Але продавати чужу роботу,це вже занадто.Кому треба пишіть в лічку вишлю даром.

Додам ще: Володя Сусловський жебрає стилі чи не у кожному оголошенні, де продається самограй, і з подібними проханнями пише в приват...

Колекціонер...Або барига.

Віталік, колекціонер не торгує чужим без згоди... 

То значить "пірат"?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти