Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » сабуфер
сабуфер

 

Доброго дня, форумчани. Допоможіть підібрати саби (б/у) до сателітів Park Audio Beta 4215 (300 RMS). Бюджет до 4000 грн. Саби та сателіти на Підсилювач 2SC 3051 ( 690 8 Om 1100 4Om).

Чи доцільно ставити пасивні фільтри і який загальний опір акустики ( саб+сателіт ) ?

Підсилювач 2SC 3051 ( 690 8 Om 1100 4Om)лей.

Цей підсилювач не для сабів. В 2SC є потужніші моделі для цих цілей.

Чи доцільно ставити пасивні фільтри

Неефективно. Краще використовувати активне ділення.

 

Сабвуфер.

Наразі немає можливості придбати подужнішій підсилювач, щоб використовувати два ( окремо для сателітів і сабів ) з кросовером.

Який оптимальний варіант сабів для використання в даному варіанті ( один підсилювач+сателіт+саб ) ?

Сабвуфер.

Доброго дня, форумчани. Допоможіть підібрати саби (б/у) до сателітів Park Audio Beta 4215 

Я  досвоїх  бет  зробив  тапки  і  скажу  тобі  що  я  дуууууууууже  задовільний!  Телефонуй  розкажу  0676847465!

Якщо хочеш працювати з субами то не пар соб1 мозги бери кросовер тай д1ли звук.Я теж через то все проходив.МАЮ Електровойс Т252+ з ф1рмовими ф1льтрами.То не под1л такий який робить кросовер.Якщо  поставити й пор1вняти то нав1ть людина яка не мае до звуку н1якого в1дношення це все почуе

І тільки кросовер і окреме підсилення ,пасивні фільтра на таку акустику на один усілок буде лажа повна

Можна без особливих проблем тимчасово працювати на одному підсилювачі: пару сабвуферів паралельно підключити на один канал, пару топів - на другий. Але є 2 нюанси: 1 - без кросовера все таки не обійтись, 2 - не буде стерео звучання, але це не критично, тому що клієнти під Вашу музику(виконання) танцюють, а не вслуховуються в розміщення інструментів в стереокартині))). Потужності даного підсилювача повинно вистачити на середньостатистичну забаву до 100 чоловік в наших середньостатистичних гудучих залах. Все ж таки 1100вт на 4ома на канал - для пари сабвуферів підключених до нього впаралель, вистачає - навіть не треба ввалювати на повну. Хоча звичайно правильний варіант це роздільне підсилення і кросовер (процесор), як тут вже раніше писали.

Можу порекомендувати хороший магазин сабвуферiв и акустичних систем http://showmarket.com.ua/aktivnye-akusticheskie-sistemy-c46/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти