Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » сабуфер
сабуфер

Всім спасибі за коментарі.

Безумовно краще активний фільтр, доречі підсилювачі STAR SOUND 2200 мають встроєний кросовер а загальної потужності на виході 2 квт хватає на розподіл для озвучування залів. Для сабвуфера потрібен не тільки кросовер щоб виділити певну частоту сигналу, потрібен компенсатор,  який вирівнює фазову характеристику динаміка, вирівнює імпеданс у всій полосі частот, локалізує вч складові та створює сприятливі умови для роботи підсилювача з яким працює сабвуферний динамік.Як працює компенсатор - він перетворює реактивну потужність яка утворюється в наслідок індуктивності котушки динаміка в активну потужність, загальна потужність при цьому не садиться. Ще одна проблема з якою  багато хто стикається - частий вихід з строю сабвуферного динаміка механічно( рве динамік).Не всі знають що в сучасних підсилювачах є встроєний фільтр інфранизьких частот і його необхідно включати в більшості випадків.Він відрізає полосу нижче 20 герц тим самим не дає дифузору великого ходу що призводить до механічної поломки.Акустичні системи з фі також потребують такого фільтру, не потребують тільки ті які є закритого типу(не використовується задній вихід динамка)але такі системи на сьогодення використовують рідко.  

потрібен компенсатор,

Це такий прилад???

фільтр інфранизьких частот і його необхідно включати в більшості випадків.Він відрізає полосу нижче 20 герц

В різних підсилювачах частота обрізного фільтру різна. І на 30Hz можна порвати дифузор "як мавпа газету".

Вам пане Ігор не подобається як я пишу, то вибачте, я більше не буду тут писати, пишіть будь ласка самі.

П.С. З багатьма музикантами з Нового Роздолу знайомий і чув про Вас тільки позитивні відгуки.

як я пишу

Не "як", а "що".

Тут форум і потрібно обстоювати свою думку. А накопилити щічки, надутися... це якось не по-мужськи.

Вам пане Ігор не подобається як я пишу, то вибачте, я більше не буду тут писати, пишіть будь ласка сам

Це значить приблизно так: " Я такий хороший і дуже розумний, а якщо ви зі мною не погодились, то я на вас образився"

Що собою представляють сабвуфер 

BIG SYXSUB18

Акустична система відкритого типу,полоса пропускання від 20 до 500 гц. Для роботи на вулиці нормально, для залу краще підійдуть сабвуфери закритого типу так звані резонаторні камери з полосою до 100 гц. Річ в тім що стіни приміщення підсилюють частоту 200- 500 гц від чого сабвуфер буде відтворювати нерівномірно частотну характеристику і в залі буде бочкове звучання. Можна подати полосу пропускання до 100 гц в систему відкритого типу та в цій вузькій полосі вона значно програє резонаторній по КПД.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти