Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ми виконуємо із сучасної музики
Що ми виконуємо із сучасної музики

Панове! Тих хто вміє грати - менше за тих, хто вміє з нету включати. І публіки, яка хоче наживо (і готова за це платити) менше. Тому в кожного завжди буде своя ніша на ринку музичних послуг (Просто в тих хто вміє грати, вона значно ширша )

А ціна на послуги музикантів буде рости, а на послуги "включателів" падати. Просто питання в тому, що затребуваними будуть, або хороші музиканти, або хороші "включателі".  Бо поганий музикант - це гірше ніж хороший "включатель". Кількість людей, які цінують "живу" музику загалом невелика, але платити за халтуру вони точно не будуть.

ZZ2000, цілковито погоджуюся. Але з такими темпами пропаде музика в Україні. Ніхто не хоче творити, всі хочуть лиш користуватися готовим і бажано на дурняк. А от чи в ближчому часі замовники захочуть платити кілька тисяч грн. за ретрансляцію клубняка  з нету? Розцінки і так щорік падають і вже ніхто цього не стримає. А музиканти наввипередки здають позиції і обезцінюють фах. То ж недаремно бідкався Ігор Габа що незабаром будуть працювати за тарілку зупи. Вчора питав в доньки скільки отримують покоївки в їхньому готелі. 80грн. за день. Ну десь так як у Львові платять лабухам по кабаках.

pete fedishyn, 100% згідний. Лише додам що в виконавців "наживо" є простір для росту, а у "включайликів" нема.

Ну якщо вже пішла мова про гонорари тоді ще одне питання до всіх, чи плануєте піднімати ціну на зиму, я наприклад планую десь на 30% бо тої зими прийшлось працювати у 30-40 градусів морозу на вулиці то на клаві ж/к так замерз що нічого невидно, і не то що соло якесь заграти ай акорд взяти нереально було, пальці просто не розгинались, от цього року твердо вирішив, або платіть або шукайте інших моржів.

sania30, - "...от цього року твердо вирішив, або платіть або шукайте інших моржів."

О,як! Твердо. Поважаю!!! Якби така відповідь була б у більшої кількості лабушні тоді й ставлення до неї було б трохи інше...  Та й для чого взагалі їхати на 30-40 градусів морозу... Берегти себе треба, більше здоровья та сил для літніх ночей.

pete fedyshyn, - "...Просто питання в тому, що затребуваними будуть, або хороші музиканти, або хороші "включателі".  Бо поганий музикант - це гірше ніж хороший "включатель". 

Так! Оце то точно "желєзобетон". Я й сам люблю послухати "хорошу музику наживо" на банкеті, коли буває приходится бути у ролі гостя. Тільки от послухати чогось живого знаходиться все менше і менше, принаймі у нашому місті. Ті пару команд, що ще є, так вже приїлись людям гірше гіркої редьки зі своїми замиленими номерами (сказується так званий простір для росту, про який казав п.Гарвас)

До речі на забавах у нас фішка пішла - замовляти для себе крім лаби, ще й приїзджі "живі" виступи в якості диковинки для гостей... причому недорого 50-100$ за годину і це  незалежно від складу колективу. І я вам скажу, що сам не раз бачив то на власні очі (навіть склад з 8-ми! чоловік) і знайомих же "поважних живих" лабухів там зустрічаєш... Лабають свої 5-6 номерів за заплочену суму та обід аж димить...  Я фігею з того... 

У приватників 80грн. за день - привязка до мін.зарплати очевидна і жорстка. Жадюги!

До речі на забавах у нас фішка пішла - замовляти для себе крім лаби, ще й приїзджі "живі" виступи в якості диковинки для гостей... причому недорого 50-100$ за годину і це  незалежно від складу колективу. І я вам скажу, що сам не раз бачив то на власні очі (навіть склад з 8-ми! чоловік) і знайомих же "поважних живих" лабухів там зустрічаєш... Лабають свої 5-6 номерів за заплочену суму та обід аж димить.

А я думав що це тыльки у нас так роблять

Та таке явище думаю скрізь є... Просто подача може трохи інша того всього. От одного разу недавно була ще така мутка, хазяїн підійшов до мікрофону і оголосив що приїхали справжні артисти щоб привітати молодят і зараз вони для вас виступлять, ну всі посідали порозкривали роти тай чекають. Відчиняються двері і в ресторан заходить лабух з співачкою із сусіднього кабака з акуст.гітарою та ноутом під руками. Дай включити ноута та мікрофа - На, стаціонар же не шкода. Годину подавали вони свій "ексклюзивчик" 6!!! пісень (я в прикол порахував - Странник, Місяць по небу ходить, Color of the night, Карусель, Пальма де Майорка та Палала), потім підійшов наречений подякував та урочисто вручивши 200грн. запросив на кухню щось дадуть перекусити... 

А нам з колєгами що до того, поки вони там волали свій "ексклюзивчик", ми в кабінці закусювали та покірювали потрошку... час пробіг непомітно та ненапряжно. А то немаловажно...

 ми в кабінці закусювали та покірювали потрошку... час пробіг непомітно та ненапряжно. А то немаловажно...

30-40 градуів на вулиці...!!!Та  то ппц!Найхолодніше весілля лабав при -19,та й то вже екстрім був.А 30-40...то шо ж за така забава була?Який діагноз в організатора даного заходу?!Та йолиПали апарат шкода,здоров"я взагалі нема мови-пневмонію заробити-раз плюнути!Я б не підписався,однозначно.

Я взагалом належу до включаликів, хоча визнавати це трохи не охота. Та власне що до нету - на вечорах часто користуюсь, якщо комусь чогось забажається. Що до свого караокерства, змушений казати, що до цього я прийшов не одразу - минуло років зо три. Спробував себе в ролі тамади, включалика та караокера - три в одному. Тож для себе виходить якийсь ріст є.  Зараз навчаюсь на самограї.

Що стосується суті теми, то з сучасного є, але на весіллі його вмикати досить важко. Тому намагаюсь умовити молодь, що ближче до закінчення зроблю їм сучасні танцюльки, а там те, що на клубних танцях - клюбняк та ін. Що до виконання пісень, гарна пісня, навіть якщо вона вже давня, але толком виконана, та ще й в живу (сам спостерігав) завжди зустрічається на ура. А на скільки "ура" залежить від "публіки". Крім того наші музики за живу лабу беруть значно більше аніж я і люди їх цінують більше ніж включаликів, на зразок мене. Людей спиняє лише недостаток грошей для організації вечора. А живу лабу завжди мені ставлять вприклад!

На морозі краще не мучати себе, бо так чи інакше підводитеме обладнання. А то, що за це тре брати значно більше я згоден на всі 100!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти