Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ми виконуємо із сучасної музики
Що ми виконуємо із сучасної музики

Та я б також не підписувався грати у 40 градусний мороз, суть в тому що танці мали бути в залі але в останній момент все змінилось, а послати всіх також не виходило, замовник - родич, то ще крім того що добряче померзли то щей в два рази ціну скинули, родичі все таки , знав би на перед яка буде погода пофіг булоб що родичі, а так " договор дороже денег". Але нічого, то був для мене урок який не пройшов даремно. А на рахунок клубняку, то просто включити плюс  не можу , якось не по собі і все тут, знайшов для себе інший вихід. шукаю мінуси але з українським а бо  російським текстом ( маю на увазі каверверсії), от до одного мінуса текст не знайшов то написав сам, ніби не дуже страшно вийшло. 

sania30, - "...пофіг булоб що родичі, а так " договор дороже денег"..."

Мда... проти родичів не попреш - проклянуть на всю жизнь якщо не по-їхньому буде...  І головне живеш собі тихо ніхто бува й не згадає чи ти живий, а як тільки в кого з рідні (і делеко не близької) оказія якась, так тебе з під землі дістануть і зразу "обьязаний всьо зробити красіво"...  Знаєм-знаєм... пережили й не раз

sania30, - "...на рахунок клубняку, то просто включити плюс  не можу , якось не по собі..."

Якось не по собі... То перший раз, як з дівчатами, а далі йде як по маслу.  На третьому заході під кінець за наполегливими бажанням трудящих офіційно оголошуєш годину дискотеки включаєш підбірку клубняка, даєш мощі побільше ,а сам зі спокійною душею йдеш з хазяями пити по 100гр. Через 40хв. того рейву надворі залишаються тільки собаки з котками, все по весіллю..Перевірено неоднократно !  Правда завжди такий хід потрібно добре із замовниками узгодити і тоді все йде гут.

Вітання всім ! Шановні , включайте той клубняк для "маладьожи" і не морочте собі голови. Сказано було вище - вже "грають"за тарілку супу! Скажу про те,що відбувається в наших краях. Буржуй - ресторатор має вибір з тих "включателів" ,які наплодилися і готові перебувати на "подіумі" за ту подачку ,яку він дасть.  За моїм спостереженням - випившим "тєлам" пофігу ,що звучить і як звучить. Аби щось гупало. Головне - постійна "музика". Щось пропищать "включателі" ,які не вміють співати під фанеру , а далі без пауз будь - яка музика. І знову  все спочатку. Роблю висновок - буржуї - ресторатори "формують" музичний смак у публіки,яка "хаває" не тільки замовлені страви , а і запропоновану " живу музику". Перепрошую за оффтоп. А якщо на весіллі підійде  дуже "достоєвське тєло" , майте, що включити та хай відчепиться від Вас і не нервуйтеся та не переймайтеся цим "клубняком".  

По темі!!!

Що ми виконуємо із сучасної музики?

Скажу чесно, ясно і відкрито - Ми з сучасної музики виконуємо ВСЬО!!!   Ну, або почті всьо... тобто всьо повністю... в межах інтернет покриття!. І мозги собі не заморачуємо з того приводу. Чом так? Та тому, що це поки, що затребувано і за то платять (бува добре, а бува не дуже, але то вже інша справа). А перестануть платити, тоді сядемо за барабуци як в старі добрі часи і будемо тарабанити "наживо". Навики їзди на ровері набуваються раз і на все життя.... Так і то ... Лишень було б від того задоволення і було би то хоч комусь для чогось потрібне... А за нами не заіржавіє...

п.Василь,     Не смію нічим вас образити та як на мене, такий цікавий посил у вашому пості, "...включателі...наплодилися...маладьож...за тарілку супу... тєла...". Що  так і хочеться продовжити типа - "...а то ми вживу... справжня музика... вони нерозуміють... збривають замовлення... то все неправильно... а ми... колись... "  

Ну, це все звичайно жарт, але... Люди добрі на дворі третє тисячоліття... мобілки, ваї-фаї, планшети і ще мільйон різного лайна  - нам стільки всього впарюють... Правильне та добре приживається, а неправильне та недобре народ сам відторгує, відвертається від нього та забуває.. Так буде і з тою всією "музикою", добре залишиться - недобре розтане з часом... Тепер усі "включателі", усі без винятку, не залежно від ступеня "живності лаби". Тільки у кожного "кнопки свої". Бо коли вже сьогодні скрізь ді-джеї по клубам "играют музику" и "работают нажыво" (міксуючи взагалі чужі готові твори за що їм платять ще й пристойні гроші), то що вже тоді казати про ту лабушню.... Переживемо... Ставтеся до того простіше і толєрантніше...

Із сучасноі укр. музики невиконуємо нічого.   На 99 відсотків-туфта повна(моя думка).   Пробуєм орієнтуватися на "закордон".   А на рахунок клубняка-невключаємо  і ніколи  невключали( і ніхто й не просить).

Що  так і хочеться продовжити типа - "...а то ми вживу... справжня музика... вони нерозуміють... збривають замовлення... то все неправильно... а ми... колись... "   Ну, це все звичайно жарт, але... Все чудово ,панове. Ні , не хотілось продовжувати  та жалітись на життя. Сам на даний момент включатель , але тішуся тим ,що плачу гроші за якісні фонограми,які пишуть професійні аранжувальники і їх із задоволенням використовую. Скажімо , пропонується якісний музичний матеріал публіці , за що мені не соромно. А по темі ,то не переймаюся "клубняком". Всіх гараздів!

Переглянув свій "репертуар". Виконую в основному для досить зрілої аудиторії, приблизно. А на танцюльках звучить все, що забажають, за виключенням похабних, або пісень, що містять ненормативну лексику (принаймні на зрозумілій мові). Що до того чи перейматись чи ні? Залежитьлише від Вас. А я лише дякую Вам, шановні музиканти, за науку. Бо читаю ваші відповіді й роблю висновки, надіюсь правильні.

Я працюю або краще сказати по моємуЛАБАЮ і я рахую що я правий бо я вихованець  від 1977до82-84до2012 працював??? НІ-ЛАБАВ і не тільки в Україні ... граю на любому інструменті За гроші замовника .І коли на другий день весілля при 300 гостей вимикають світло ЛАБУХ БЕРЕ БАЯН і з 14 до 18 держу всю гостину в своїх руках а потім включаю апарат і валькую далі і не бачу зцього ніяких проблем .А то шо прийде відійде геть не замислююсь !!!

Прошу вибачення якщо хтось зобидився та коли мене питають взимку Куди ти в таку холодринь я просто відповідаю НА ВАЛЬКУВАННЯ хто знає що воно таке той ніколи не скаже щось проти моєї роботи Якщо МИ призначені для цієї праці - ПРАЦІ МУЗИКАНТА то хай недруги погинуть а клієнти завжди висять на ваших мобілах!!! З Різдвом та 2013!!!

Як правильно сказава gengen2 - для справжнього музиканта не повинно бути перешкод. Признаюсь, як більшість, ми також використовуємо фонограми, але було кілька випадків, допоки не перейшов на нормальне програмне забезпечення вилітав то віндовс, то ще якась зараза, без якої ноут ну просто категорично відмовляється ставати до роботи. В таких випадках, просто діставалися старі пісенники з кулька, самограйка бралася в руки і немав права зупинити забаву... То з 10-11 год вечора і до ранку весілля так скакало, що капець. І люди дякували і навіть казали, що ми краще граємо за сусіда, бо в нас музика не така - а як вона може бути така, як злабана руками, хай не студійно, але вживо, наскільки то можливо, а маючи в колективі сакс, гітару і скрипку, в додаток до кляпи, то можна злабати ДУ-У-У-У-ЖЕ класно)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти