Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ми виконуємо із сучасної музики
Що ми виконуємо із сучасної музики

Доброго часу доби шановні лабухи. Вчора грали проводи в армію, і в буквальному сенсі наша сучасна молодь достала накшталт "а можна шось соврємьонне тіпа клубняк, а можна підлючити до вашої апаратури тєлєфон". Звичайно ні одного і ні другогоми не дозволили, по перше публіка різноманітна, по друге клубняк ми дозволяємо собі лише на дискотеках і то лише тоді коли ідем на перекур, а на весіллях і вечоринках суто перевірений часом репертуар. Тай наприклад дозволилиб ми підключити телефон, то я на 100% впевнений в тому що та сама ж молодь не танцювалаб під ту музику, просто ж треба перед однолітками пови.......Коротше кажучи достали вони мене вчора і от я сьогодні вирішив поповнити свій репертуар чимось подібним, не зовсім клубняком, а чимись попсовим подібним до клубної музики, щось таке що виконують наші так звані зірки, і щоб можна було виканати на весіллі, небагато 2, 3 пісні. І от яку годину сиджу в інеті і неможу знайти нічого щоб відповідало моїм критеріям, а критерії у мене прості, в першу чергу музика повинна подобатись мені , або хочаб невикликати відрази. От і виникло у мене питання до вас шановні лабухи, хто що виконує з сучасної (наприклад 2 останніх роки) української та російської естради ( наприклад: Лобода, фабриканти, ВІАГРА ну і таке інше), я маю на увазі  з того що крутять по телевізору. А то мене наша сучасна музика ну зовсім не пробиває, ще 10 років назад мені здається музика була якоюсь більш справжньою навіть та сама попсова, чи то можливо мої музичні смаки не встигають за часом, чи то наш шоубізнес думає лише за зовнішній вигляд зірки, а що співає та сама зірка неважливо. Отже,  хто що виконує і чи подобається сучасна естрада?

Знайома ситуація, також хтів би почути різні коменти на цю тему. Мені здається що я також старомодний,хоча і сам пишу танцювальну музику, але таку як виконують наші зірки зовсім не хочеться включати в репертуар.

Сучасної української естради, або точніше кажучи ПОПСИ в Україні на жаль немає. Вона ще не створена. Немає жодного якісного  україномовного попсового продукту,який слухали б у всій Україні.

Є хороший рок ("Океан Ельзи"), фолк-панк (Мед Хедс, Тік), естрада (Бучинська, Валевська та ін.), а от попси нема!

 sania30 в першу чергу музика повинна подобатись мені 

а якщо так думати, то Ви можете просто грати чи слухати для  себе. закони бізнесу такі що, якщо твоя пропозиція відповідає попиту(чи запитам) то ти будеш затребуваний. Тобто, для того, щоб подобатись людям-потрібно грати в першу чергу те, що хочуть вони. Те, що хочеш ти-майже нікого не цікавить. Варто, звичайно шукати компроміс у собі: і щоб тобі було приємно, і щоб людям подобалося.

Ха, а що тоді ЕСТРАДА, а що ПОПСА? Я щось не дуже розумію про що йдеться. Колись 15-20 років тому коли не було караокерства, то було просто: все що не рок і не фолк, то є ПОПСА. Видать часи змінилися. По темі топіку, то відповім коротко - граємо що хочемо. Нашому бенду в цьому керунку простіше, бо не використовуємо фонограми.

Пане Гарвас,для мене поняття естрада асоціюється із музикою часів СССР, а в Україні представниками естради є Лебеді Кохання, Степан Гіга, Павло Дворський, брати Яремчуки,Софія Ротару, Таїсія Повалій, до деякої міри П. Табаков, "Пікардійська терція". Для мене попса-більш молодіжний сегмент музики. Це суто моя суб'єктивна думк, нікому її не нав'язую. Буває якісна естрада і якісна попса, ала то вже справа смаку кожного. А от те, що на сьогоднішній час жоден україномовний поп-прект не вийшов на   всеукраїнський рівень-це правда. І це сумно...

От а хто тоді повинен її (попсу) створювати? (Тобто творити). От тому її мабудь і нема, бо всі зайняті створенням продукту, а не створенням музики. Останнім часом музику розглядають все більше в площині матеріальній, а не психологічній. Музика повинна викликати почуття і емоції слухачів, а не приносити лише матеріальну винагороду виконавцям. Створювати і вкладати гроші в якісь попсові проекти нерентабельно. В нас  все не як в людей. ТБ і радіо не платить виконавцям, а самі деруть гроші за ефіри. Користувачі не купують CD, а хочуть дурняк з нету. Музиканти/мутанти перетворились на включайликів/караокерів. Співу ніхто не хоче вчитися, бо зазомбовані ТБ-шоу типу "Як стати зіркою" і подібними.

Згоден з вами у тому, що якість поп музики(неважливо української чи російської) є невисокою. Проте, думаю, що ".. Музика повинна викликати почуття і емоції слухачів, а  також приносити лише матеріальну винагороду виконавцям." А на рахунок вокальних шоу, то особисто мені сподобалось "Голос країни",на якому було чимало талановитих вокалістів. Правдв, проблема в тому, що через місяць-два проучасників ні слуху ні духу.

Шановні ЛАБУХИ! Як не печально це звучить ,але ми є продуктом своєї епохи.Нам комфортно лабати ту музику,яка нам до душі,на якій ми виховані,а для молодняка це отстой! Кому на весіллі цікаві:полька,вальс,танго,фокстрот,а блюз,а рок-балада,а диско,а техно?Далі мовчу,ми це все давно перелабали.А молодняку давай-Бара...Бара...Бара...(Тьху,гидко.І звідки то Тєло взялося на нашу голову?..)А я відповім.Ще недавно ми плювалися від репу,і що?Со святими упокой...Ну це для прикладу.Пережили реп ,переживемо і дабстеп.Є пісні-одноденки,а є вічні, от тільки відповідно до епохи вони оновлюються.Нажаль не оновлюємся ми. Пророцтво моє не втішне- караокери згодом щезнуть так само,як і"ЖИВІ",будуть караоке-бари.Круті ресторани будуть запрошувати "зірок" місцевого розливу на разові акції під певну публіку.Тематичні весілля винищать безликих лабухів,доконають їх ді джеї і масовики -затєйніки,клоуни,ворожбити і "дресировані свині".СТРАШШШШШШШШНО.......................................

Хлопці, наш колектив виконує з клубняка дуже мало - переважно це закордонні твори (наприклад BassHunter), або написані зміксовки на українські твори нашими шановними учасниками форуму та сайту... Або щось зі своїх робіт. Бо реально, як було сказано вище, нема матеріалу на естраді, нема чого поспівати, щоб і людям подобалося і собі принести хоч мінімальне задоволення... Хоча помітив тенденцію, якщо граємо щось з Металіки або БонДжові - народ тащиться не менше ніж від клубно-гупальної "музики"...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти