Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір між YAMAHA TYROS 2 і YAMAHA PSR S910
Вибір між YAMAHA TYROS 2 і YAMAHA PSR S910

Доброго всім часу доби! У мене є питання до людей, котрі користувалися інструментами yamaha tyros 2 i psr s910. У загальних рисах я знаю що це за апарати, поскачував інструкціїї, поперечитував їх, читав відгуки в інтернеті, слухав демки. Але питання ось у чому: знайшов у розділі "купи-продай" на нашому сайті TYROS 2 - за 1500 $ і PSR S910 - за 1450 $. Так ось, що варто, на вашу думку, купити?

(Раніше, коли почув і побачив, хотів Тайрос 2, але тепер, послухавши ПСР С910 і порівнявши їх звук і характеристики, чомусь взяли сумніви відносно того, чи варто шукати Тайроса.  3 і 4 Тайроси явно кращі, але на них не вистачає бюджету. А тут підвернулась така пропозиція.)

Буду дуже вдячний за ваші коментарі!

Послухайте ще третій варіант korg pa1x.

З означених Ямах - Tyros 2.

Дякую!   Можливо ще хтось має якусь думку?

Відносно варіанту Korg PA 1x - можливо, але, як кажуть, "душа лежить до "ямахи"" .  А якщо серйозно, то просто постійно мав діло з ямахами, попрацювати на коргові ніде не приходилось, тому й такий вибір.

Хоча корг теж добрий вибір, але трішки дорожче. Я, в принципі, придивлявся до KORG PA 800, але через те, що не пробував його своїми руками, чомусь маю сумнів. Наприклад, якщо порівнювати PA 800 з Tyros 2 i PSR S910 по надійності, по функціоналу і по звуку, то який апарат матиме переваги?

Якщо для Вас головне звук, то РА1Х pro однозначно вставляє всі зазначені варіанти і зразу це чути з двох нот. Але великий і важкий (за все треба платити)

Продививсь характеристики PA 1X PRO - добра штука, але для мене задорого. На даний час для мене межа - це вказані інструменти на початку теми. Ну, хіба ще трішки підсобирати, то ще і на Korg PA 800 (звісно б.у.) можна замахнутись. До речі є декілька питань відносно функціональних особливостей цих клавіш:

 1)  Цікаво, у PA 800 є семплер? Тобто, чи можу я за допомогою нього записати звук, наприклад, акордеону, чи іншого живого іструменту, а потім використовувати його (вже засемпльований звук) для гри на клавіатурі, вставки в стиль прийого створенні і т.д.?

2) Про створення стилів користувача: у ямах PSR S серії і Tyros-ів при створенні стилів користувача є режим збірки стилю, тобто можна взяти ритм ударних з одного стилю, бас з другого, фрази з третього і т.д., і з цього всього отримати новий стиль - це, як на мене, досить зручно, а чи є така можливість у Korg PA 800?

3) Ще питання відносно якості вбудованих гармонайзерів у цих інструментах; про голосовий процесор KORG  - TC Helicon  я знаю, а от цікаво, хто що скаже про ямахівські вбудовані процесори в Tyros 2 i PSR S910? Чи пристойно вони працюють, а то демку коргівського гармонайзера знайшов - то сплдобалось, а ямахівських не зустрічав, чи то може так шукав?

За таку суму (1500-1700) можна знайти Korg PA1x pro, але по звуку з РА-800 навіть нема що порівнювати (мовчу про ямаху )

 pete fedyshyn  Дякую за кометар!

Але я не займаюсь професійним звукозаписом, мені потрібен інструмент, на якому можна без проблем відіграти весілля, пограти вдома в своє задоволення, який пристойно, як на даний час, звучав, тому і шукаю щось не занадто складне. Що до якості звуку -  це, звичвйно, важливий критерій, але ще важливо зручність і оперативнічть керування. PA 1X PRO, на скільки я розумію, більше підходить для студійної роботи і він, здається, був випущений набагато раніше ніж РА 800, РА 800 свіжіша модель, хоча я розумію, що це інструменти різного рівня.

ВІд усіх чекаю коментарів на 3 питання із попереднього повідомлення.

Дякую!

Питання 1, 2 легко закриваються читанням інструкції користувача.

Питання 3 - самостійно, бо критерії і стереотипи у всіх різні.

але ще важливо зручність і оперативнічть керування

Міф. До всього звикається, особливо при інтенсивній роботі...

PA 1X PRO, на скільки я розумію, більше підходить для студійної роботи

Байка...

він, здається, був випущений набагато раніше ніж РА 800, РА 800 свіжіша модель, хоча я розумію, що це інструменти різного рівня.

Нове не є автоматично кращим за старе...

http://www.videomax.ru/forum/korg-pa1xpro-karma_topic32176.html

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти