Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір між YAMAHA TYROS 2 і YAMAHA PSR S910
Вибір між YAMAHA TYROS 2 і YAMAHA PSR S910

PA 1X PRO, на скільки я розумію, більше підходить для студійної роботи

Хіба що, як міді клава.Самограйка, вона і в Африці  самограйка,яка б вона не була - топова чи бюджетна.

PA 1X PRO, на скільки я розумію, більше підходить для студійної роботи

Навпаки для живого виконання, в студії самограй не має жодного змісту, в студії від якогось  Korg Triton буде більше толку і який коштує дешевше

 

Ну чому ж, самограйки добре підходять для створення заготовки-"риби", а якщо студія ще працює в потоковому режимі :) ...

А як вам такий інструмент для студії? http://soundmaster.kiev.ua/shop/professionalnyj-sintezator-rabochaya-stanciya/korg/kronos-88

hoptij2010, це оффтоп. Для обговорення треба створити окрему тему....

Ну чому ж, самограйки добре підходять для створення заготовки-"риби", а якщо студія ще працює в потоковому режимі :) ...

Для "риби" необовязково дорогу самограйку, бо звучання не має значення

Для "риби" необовязково дорогу самограйку, бо звучання не має значення

Частково не погоджусь, бо швидка фіксація ідеї теж має значення. Підбір звуків, аби він заграв певним стилем, теж займає час.

О-о-о-о! Почалося! Знову суперечка! Аби ще "мордобою" не було!. Але я не мав наміру провокувати ніяких сварок, просто мені цікаво почути (почитати) думку знаючих людей, які не "перший день" у цій справі.

Шановне товариство - щиро дякую всім за конструктивні і зрозумілі відповіді і зауваження

Дядько Хапко - дякую за відповіді на 3 попередні питання - все коротко і ясно

Можливо мені здається, але ми трішки відійшли від основної теми (студія, інструмент для студії). У нас тема обговорення про вибір між двома , але нехай уже буде між трьома інструментами (добавимо сюди ще й корг РА 800, знайшов мануал, почитав - цікавий апарат).

Я так розумію, що PSR S910 між Tyros 2 i PA 800 трішки "губиться" (зараз йдеться про функціонал а не про якість звуку, звук цих самограїв  - то окркрема тема.) і РА 800, виходить, по технічних рішеннях і можливостях можна прирівняти до Тайроса 2, а можливо деякими він його (тайроса) і перевершує(МР 3, детальна редакція ударної секції та ін.)

Ще хотілося б побачити коментарі власників ямах, а то поки що, я так розумію, тут поки що у нашому товаристві люди, які на даний час ямахою (маю на увазі самограї) не користуються (або мали, та вже "повикидали", або принципово).

Стосовно теми.
Мав колись пср с910, пристойний інструмент, є левову частку звуків з тайроса і мотіф, зараз перейшов на мотіф xf8 і використовую у студійні роботі.
На мою думку тембрально різниці між Тайрос 2 і с910 практично немає, перевага тайроса  в тому що він має трішки більше стилів і звуків, які не відомо чи колись ви  використаєте. Перевага с910, наявність мп3 плеєра і встроєні колонки, хоча я думаю це не так важливо.
Звісно якщо різниця в 50 у.о. вас не бентежить, то беріть Тайрос 2.
А так то звісно Корг pa1xpro, буде напевно кращим варыантом.

Перевагами Tyros є якісніша клавіатура з афтертачем, можливість встановлення вінчестера, наявність семплера і можливість використання семплів у стилях.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти