Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати mackie onyx 1620 (або 1620i ) замість mackie vlz3 1402 ?
Чи варто брати mackie onyx 1620 (або 1620i ) замість mackie vlz3 1402 ?

Питаннячко до вас таке дорогі музиканти .  "Чи варто брати  mackie onyx 1620 (або  1620i ) замість mackie vlz3 1402 ? "  . На даний час маю mackie vlz3 1402 , пульт дуже хороший і цілком мене влаштовує . Але на днях з Німеччини прибули 2 пульта mackie onyx 1620 та 1620i ;    маю можливість взяти собі на озброєння якийсь з цих 2-х оніксів . Чув про них дуже багато хороших відгуків , він добрих звукооператорів та музикантів . але й про vlz 1402 відгуки позитивні  і +  маю власний досвід використання цього пульта . Чи варто брати онікса , які в нього плюси перед Vlz   і чи набагато краще він буде грати  за мій теперішній мекі . 

Ви би хоч почитали опис Оніксів і подумали, яка їх основна фішка і позиціонування....

Звичайно що задаючи цю тему  на форумі , я декілька раз перечитав характеристики  даного пульта , і порівняв ці два апарати . Найшов у Оніксі багато переваг , але головна перевага то є цінова нерівність цих двох пультів . Бо фактично мені потрібно буде доплати іще  600 $  щоб перейти із vlz3 1402 на Onyx 1620 . Тому й питаю у музикантів , які мали можливості порівняти ці два апарати . Чи дійсно onyx настільки кращий ?

 

Пульт потрібен для живого виконання ( весілля , концерти і т.д ) .

Неуважно читали :)

Головною перевагою Оніксів є можливість ганяти в комп по цифрі аудіо. Поканально чи пачкою.

про ф-кцію FireWire теж читав , це явний  плюс , Скажіть будь-ласка , а передача даних з пульта  в копм.  здійснюється через usb ?

>>про ф-кцію FireWire теж читав , це явний  плюс , Скажіть будь-ласка , а передача даних з пульта  в копм.  здійснюється через usb ?

Не беріть цей пульт. То без потреби.

Для уважних читачів трошки лікбезу: http://uk.wikipedia.org/wiki/FireWire

 

 

Дядько Хапко ,  дякую за все добре , що було вами сказано )))

Нема за що ;) ...

А так ніхто і не відповів, якусь маячню в вікіпедії "підкинули", і все! Дійсно цікавить, який по звуку Onix 1220, тому що послухати і "покрутити" немає де. А читання "мануалів" - це лише читання. Є велике бажання взяти цей пульт, так як англійський "мильний" звук задовбав до крику - це не ЗВУК! Поціновувачі "мила" люблять називати такий звук "м"яким", або "бархатним". А хочеться різкого, чіткого в Н/Ч діапазоні якісного ЗВУКУ!

dklimov1, посилання на вікіпедію стосувалось запитання автора топіку щодо типу інтерфейсу, яким передаються дані.

Та й доволі дивна логіка: читати мануали зле, а суб'єктивні думки - добре. У таких випадках треба не пошкодувати трошки грошей на білет у місця, де такі пульти водяться....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти