Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати mackie onyx 1620 (або 1620i ) замість mackie vlz3 1402 ?
Чи варто брати mackie onyx 1620 (або 1620i ) замість mackie vlz3 1402 ?

А так ніхто і не відповів, якусь маячню в вікіпедії "підкинули", і все! Дійсно цікавить, який по звуку Onix 1220, тому що послухати і "покрутити" немає де. А читання "мануалів" - це лише читання. Є велике бажання взяти цей пульт, так як англійський "мильний" звук задовбав до крику - це не ЗВУК! Поціновувачі "мила" люблять називати такий звук "м"яким", або "бархатним". А хочеться різкого, чіткого в Н/Ч діапазоні якісного ЗВУКУ!

Якісного звуку вам хочеться? МР3 і якісний звук речі несумісні. І не в пульті тут справа.

А відповіді, нажаль, так і немає.... Можна подумати всі, крім мене, у "WAW" форматі працюють - не смішіть! Невже так важко дати ВІДПОВІДЬ, а не посилати "кудись, ДЕ ВОНО Є", або флудити? Я сам вмію флудити, тільки навіщо? Тут багатьом буде смішно, але перебробувавши КУПУ пультів (Ален Хіт, Піві, Саундкрафт, Ямаха) - "МИЛО", і іще раз "МИЛО"! Такого чистого і чіткого звуку як у Behringer Eurorack UB1204FX Pro, я не почув, нажаль їх вже не випускають. Тому мені є з чим зрівнювати. Тому останнє, що я не спробував, це Онікс 1220. Питання стосується власників даного продукту, а не флудильщиків. Дякую! 

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=142374

Придбав зимою пульт Онікс 1220і (через ебей став мені в 720$). Порівнюючи з попереднім (Ямаха EMX 68s) небо і земля. Стояв вибір перед придбанням між крафтом М4 і оніксом 1220і, довго думав, читав і вибрав останній(не чувши взагалі ні один ні другий), через мінус в крафті: на стереопарах двохполосий еквалайзер. Про вибір не шкодую. Дуже сподобалося в оніксі як він відділяє високі частоти, зручно співати. Правда моя АС трошки не вписується в тракт з оніксом: онікс1220 - крестаудіо СА9 - ну і АС під замовлення 12' еміненс + 1' піаудіо драйвер. Зараз підшуковую якусь хорошу АС  12' + драйвер: схиляюся до QSC K12. 

Топік стартер хотів знати , який цей пульт саме по звучанню , чи кращий за VLZ , можливо хтось реально мав нагоду порівняти цих два апарати , а то що там є firewire то мені не дуже треба на весіллю , я ж не збираюсь записувати то шо ми лабаєм на комп , хотілося б дізнатись про звучання пульта  , а в характеристиках не прочитаєш як воно звучить  ! ! !  dklimov1 Діма , от  бачите в нас люди привикли флудити , і показувати що вони дуже розумні , а от таких що реально щось можуть порадити нажаль  дуже мало ))))

Працюю на Onyx1620 майже два роки, мав раніше і VLZ1402 - тільки ще американця. Достойний апарат. Як звучать теперішні китайці не знаю. Onyx мені особисто дуже подобається по звуку(акустика RCF art725A) і по ціні підфартило (черезEbay вийшло з дорогою 500є.Єдиний мінус - трохи великий за розмірами

Володимир  Спасибі за хорошу відповідь )))

В Оникса набагато кращі преампи на мікрофонних входах від того і ціна більша. І як на мене Оникс один з найчіткіших пультів, в фонограмі чути всі ньюанси з VLZ навіть нема що рівняти

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти