Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Ціна реальна,хоча в неті можна  знайти дещо дешевше.

Думаю,що можна буде трішки зторгувати ціну.Інструмент дійсно вартий уваги, сам на такому іграю і не можу натішитись

А на якому інструменті перед ним грав?

Іграв на Yamaha Yas 23 i Roy Benson as 302. Ямаха не сподобалась,  бенсон брав для навчання і він був набагато кращий за яму

Шановні покупці саксофонів . Перш ,ніж купити сакс, треба ретельно дізнатися інформацію про цю модель з нету , від знайомих саксофоністів,або інших компетентних людей.
Найперше варто знати краЇну вироника,бо Китай-це не той варіант.Продавці муз магазинів-не найкращі порадники ,бо Їхнє діло продати ,а асортимент в них-китай.Вчителі гри на саксі з муз. шкіл часом радять батькам учнів купляти для навчання старі чеські або ГДР- інструменти . І навіть конкретного продавця - а це вже по явно завищеній ціні-така собі тиха корупція. Тому при такій пораді-керуємося здоровим глуздом.Тому найкраще-незацікавлена ,але компетентна порада ,Успіів у покупці!

 

Я через те питаю,що у мене 21 ямаха зараз,хочу чогось кращого(по звуку),бо ямаховський специфічний звук на студентських моделях.Бенсон ,думаю кращий по звуку,але невитривалий(непровірений часом)хоча це моя суб'єктивна думка..Яка країна виробник EVETTa?Азія,чи Німеччина?

З інтернета дізнався, що серію Evette робили на Тайвані, так як це студентська версія інструментів. Але зважаючи на те що саксафони фірми Keilwert одні з накращих у світі(і по ціні також)  то якість в них дуже висока за такі гроші. Свій вибирав з 4 інструментів і всі були на одному рівні.

А на рахунок китайських інструментів то це велика лотерея. Знайшов одну фірму китайську, то вони писали що можуть зробити копію любої моделі. Але я не ризикував і купив сьобі Ewettа і не розчарувавя зовсім.Навіть губи уже трішки надірвав.І ще важливий мундштук який в комплекті навіть дуже не поганий.Думав купити собі одразу новий(так як в комплекті не завжди нормальні попадаються) але й дісі іграю на рідному.

Старші моделі Еветт робили в ІталіЇ, моделі Еветт -Шаффер клепали у ФранціЇ. Це студентські сакси. Моделі Кеільверт називаються Юліус Кеільверт І коштують 900-3500 євро, Але Кеільверт Еv-200 -немає такоЇ моделі. В Україні і в Білорусі  дядько Гугл знаходить таке:

Саксофон альт Schreiber Ev-200-1-0    і  ціна =7695 грн інтернет магазин.

А в поясненнях до сакса написано;   Полупрофессиональный саксофон альт, в тональности Eb - Keilwerth Evette EV200-1-0 by Schreiber І  вказаний виробник Німеччина. Не розумію ,що означає тут -від Шрайбера- коли я такоЇ фірми в німців не знаю. І в Європі такі Інструменти не продаються. А тільки в СНГ. Цікаво ,чи Є клеймо МЕЙД ІН ДЖЕРМАНІ. Замітьте Що в назві сакса слова Кельверт нема , а в поясненнях воно Є. Якщо немає клейма про краЇну виробник -висновки робіть самі

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти