Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Кабель мультикор
Кабель мультикор

Вітаю всіх!

Хочу поради. Ніколи не мав справи з мультикорним кабелем. А тут назріла потреба, а порадитись нізким.

Цікавить, наприклад. ось цей:  http://soundshop.org/ua/product/multikor-turovyj-dlja-naruzhnogo-primenenija-pts-klotz-ps15p12/

Хто користувався подібним,- чи можна часто змотувати- розмотувати, чи не тріщить, не фонить, одним словом- люба інформація.

Дякую.

Від KLOTZ  - рахується дуже пристойно! Фірма по комутаціїї не остання! Знйомий звукорежисер колись позичав мені мультикор від тої фірми! Казав що юзав йго дуже багато років і не може ніяк його "вбити"!!! Коли я на ньому процював - все працювало бездоганно! Симетрія, Посили і тд! Про тріск не було й мови! Я би брав! Там ціна 24 $ то за метр??   І він без XLR так?? Сам кабель наскільки я зрозумів.

Дякую. Так, сам кабель 24 $  за метер, ніби дорого, але якщо купити окремо дванадцять хороших кабелів то вийде ще дорожче.

Я дивився soundking, але то халтура, і дуже товстий, і не гнучкий. Мені треба щоб добре змотувався, і займав мало місця.

Якщо брати "Саунд кінг" То він має лежати на одному місті і що б його ніхто не рухав! Але то нереально! Знайоий купив, для інституту МВС що у львові(для клубу) , Працює бездоганно вже пару років але лежить, як поклали і ніхто його не змотує і ніхто мо ньому не ходить! 

На диво, "Зануда Кінг" комутацію якраз виготовляє нормальну (на свою ціну!). Їхні кабелі нічим не гірші за дешевші моделі "Зоммера" та "Проеля". Мультикор "Sound King" є вже роки в Жидачеві в клюбі і нічого - живий. Користуюсь їхніми джеками. Нормальні! Добре паяються, мають якісне гальванопокриття і правильні розміри. Придивлявся до їхніх гнізд XLR - теж достойно виготовлені.

Через те мене і зацікавив той кабель, пише- туровий і для зовнішнього використання.

Пробуй! Може дійсно! Єдине, важко сказати, як він себе проявить на вийздні роботі! Пан Ігор теж пише що в "клубі". Лежть то ясно, а як йго хоть 100 раз змотати - розмотати і як правило топчуться постійно всі по ньому! Рідко коли є можлтвість повішати!  Я би брав KLOTZ

Щоб не топтали, то вкладається в трап.

24$ хороша ціна для цього кабеля.....

Прайсова вартість - 22,48 ЄВРО !!!!!!!!

Хоча з німців можна взяти альтернативу - Sommer cable  Досить непогані кабеля. Аналог десь на 30% буде  дешевший....

По саундкінгу не скажу - небуло можливості "плотно працювати . Але китайські кабеля мають теденцію на холоді твердіти  і при змотуванні тріскає ізоляція......

По комутації СаундКінг скажу пару слів: нічим не гірша від того ж Проєля чи Соммера, чи Беспеко  - самі юзаєм два 30-ти метрові 16/4 Саундкінги, люкс нічого там як тут казали не "мерзне" і не "гріє". Працюють вже 3роки. Правда елементарну ступінь акуратності виявляти звичайно ж треба як і до всього обладнання.  Нарікань немає, перед тим тягали 1х30м Проєл і 1х30м Соммера. Чесно скажу різниця тільки в грошах. І згідний з Гарвасом - джеки та канони теж у саундкінга дуже непогані, а от спікони нікудишні. Спікони звичайно треба брати Нойтрік. Мультикор краще купуй готовий (з роздаткою та роз,ємами) так трохт дешевше і баранини з прозвонкою-пайкою немає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти