Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Кабель мультикор
Кабель мультикор

Виявляється це тільки реклама, реально цього кабеля ніде нема. Якщо хтось може щось реально запропонувати- буду вдячний.

Що значить реально? Може потрібно замовляти. Зверніться до офіційного дилера. Де ви географічно?

Я на Волині, біля Луцька. Обдзвонив всіх постачальників, кого тільки в інтернеті знайшов, і нема ні в кого. А хто офіційний ділер? 

Звернися до Юри Тютька!  http://vkontakte.ru/id35412406  Моб. телефон:

            0965468402      ,,,            0638149501      

Думаю по цій вказаній ціні ні один ділер не продасть.Тому що офіційна прайсова ціна кардинально більшаюТа й останнім часом такі кабелі почали дуже мало возитинавіть якщо під замовлення то будуть продавати зразу бухту 100м. Готовий мультікор з клотца потягне поза 1000 євро !!!! Напевне варто шукати альтернативу

Привіт! Пройшло більше року, а те що мені потрібно так і не знайшов. Проблема в тому, що мені треба всього 10 метрів, а менше 50 ніхто не возить. PS15P12 знайшов в Києві (не пам'ятаю фірму) по 405 гр. за метр, але це за дуже. Зупинився на Sommer AMCK12. Якщо хтось може продати - пишіть.

0leg777, Зупинився на Sommer AMCK12.

Зупинився! Не пройшло і року, як кажуть... :))) Зате вже маєш на чому працювати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти