Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ви співаєте на весіллі?
Що ви співаєте на весіллі?

Що ви співаєте на весіллі, наприклад коли вас просять, від рідного брата молодого для молодого (молодої), від рідної сестри для молодого (молодої), від мами для молодого (молодої), від тата для молодого (молодої і т.д.?

Вітання п.Назару!Тема цікава!Від мами для молодого підійде пісня "Сину,ангел мій".А які іші речі ,хто грає для кого-поділіться.

Від сестри нареченої - "Сестричко, моя сестричко" муз. і сл. Марії Мазур (виконує Бученко Тетяна) , там такі слова що сестри плачуть !!! 

Так, суперова пісня, а от від брата для сестри, чи від брата до брата, тут по-важче буде!?

Ми як правило в таких випадках переконуємо людей - навіщо привязувати контекст слів пісні до сестри, брата, свата, тестя і тд,! Краще замовте якусь пісню яку ця людина (брат,сват,іт д) любить і вона їй подобається! Як правило питання відпадає відразу, але всеж таки слід вишукувати якісь такі пісні, щоб можна було все ж таки приурочити! Від тата для молодої підійде "пісня батька для доні"  

Підтримую думку попереднього оратора. Стараємось переконати що музиканти краще знають яку пісню подарувати.

Ми також так робимо, тому що незнаємо конкретної пісні, але хотіло б ся мати таку пісню для таких прохань!

Воно то так,але пропоную гарну пісню "Свекруха" Неборячок Євгенія.Ось уже і три речі "нашкрабали..."

Назар, вважаю що краще виконати пісню яка звучить  у твому виконанні, ніж гонорово об'явити, а потім щось "мучити", те що хочуть гості "в тему".

п.Ігоре Гарвас!Може,я Вас не зрозумів чи Ви мене...У моєму колективі пісню"Свекруха" обов"язково виконає співачка,а не я.Думаю,що Назар не працює один.Я ж ніколи не співаю пісень типу"Полюби меня такой..."Вважаю,що Назар має кому "віддати" пісню, а не"мучити.."
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти