Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ви співаєте на весіллі?
Що ви співаєте на весіллі?

Чудова пісня є (що правда російською) для молодої і батька -"Пригласи отца на белый танец" з репертуару Ігоря Демеріна. Я виконую її завжди і людям подобається.

А що ви виконуєте, коли на банкеті в мужчини ювілей і його дружина хоче його привітати?

І щоб в пісні були гарні слова від дружини для чоловіка?

Я якось на одному ювілеї (50років) співав пісню В.Кавуна "Бережіться чоловіка в 40 років" То я  співав "Бережіться - Чоловік півсотні років". А взагалі Назаре я стараюсь найти якусь улюблену пісню ювіляра. Для "Ювілярок" пісень є звичайно більше. То ж викручуюсь.

Я для молодят виконую пісню Василя Данилюка "Від кохання від любові" сприймають на ура. Для мами - Миколи Мозгового Материнськалюбов, ну для мами є безліч пісень, а взагалі для батьків я написав пісню "Свято в домі", от лише допишу плюсовку і закину на сайт, чекаючи ваших коментарів. Для сестри, загалом для дівчат, підійде будь-яка пісня з квітами, типу "білі троянди", "Бубукет из белых роз" і т.п. А здебільшого люди самі замовляють, що хочуть, навіть і "Золтые купола".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти