Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Про який КУРАЖ мова?

Так, часто коли їду до незнайомих музикантів, готуюся до гіршого і беру зі собою потрійний запас апаратури. Окрім цього завжди працюю зі звукорежисером. Біда, так би мовити, навчила. Але, попри це, дуже поважаю роботу музикантів. Особливо коли працюють профіки. Респект.

В кожній отарі є своя вівця ( блондинка) , в кожнім лісі вовк. І якби наших зазрісників печінка більше боліла від киру, а не від злості - п. Роман не тягав би бус апаратури, не лилась би жовч одних на других. Вихід один СПІЛКУВАННЯ!!! Сумніваєшся - найди номер телефону, поспілкуйся, а потім роби висновки, з чим і з ким маєш працювати. Це стосується всіх і музикантів і ведучих. Бутьде говорящими!!!!!

Вельмишановні музиканти і тамади! Діло в тому що ми робимо одну справу - догодити клієнтам і на кожному міроприємстві повинен бути тандем - музиканти+тамада+фото-відео+кухня. Якщо все це працює чітко - задоволені всі. Якщо якесь кільце цього ланцюжка рветься - інші повинні згладити ситуацію. Наприклад - на 10-ту вечора має кухня винести гаряче, а вони не встигають. Щоб не було паузи - музиканти продовжують грати, або тамада підхоплює....І так далі.

Не знаю куди написати своє "враженя" від роботи тамади, але думаю що можна і сюди. 18.06. граєм "дворянську" халтуру. Тамада поводить конкуси, приймають участь мужчини. Вже після проведення конкурсу "переможці" вимагають призів. Тамада веде за столик для музикантів ( хто не знає - пояснюю, на Тернопільщині викладають столик біля музикантів де вони грають, мінімальна перекуска, вода горівка) і наливає             " призові 100 гр.". За 15 хв "переможці" змітають все з стола, ні бутилок, ні стаканів. І коли ми після ще двох годинної роботи попросили в старости води дві бутилки, він прийшов, подивився на той бардак то висловися добірним руским матом. Музикантам знову прийшлось виправдовуватись, а тамада пішла готувати нове " шоу", щей обідилась.

На мою думку  тамада на весіллі це зайве, надивився я на них. нікого не хочу обідити але це моя думка - тамада тільки заважає, деколи щей нервує.

А на рахунок чи брати кошти - звичайно брати.

Я наприклад також завжди питаю чи буде тамада, якщо так то стараюсь людей відмовити від такого безглуздного вчинку.

Дещо дивна позиція, на мій погляд. Тамаді ми завжди раді, завжди допомагаємо, чим можемо. (Десь тут темка завалялась, заглохла, на жаль: (http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3754/...)

Ігор Борик, я не заперечую, що тамади (доречі як і музиканти) бувають різної кваліфікації. Тому замовник на такі речі мусить зважати. А з другої сторони, що заважає тамаді сказати господарям - "Для чого вам ті музиканти. Доплатіть мені, та я вам за ті гроші прокручу таку саму дискотеку з маршами, Многая літа, Горіла сосна і т.д." Як вам таке? А щодо грошей, то кваліфіковані, порядні ведучі завжди мають свій апарат, також і свого оператора, котрий і мікрофон підстроїть, і музичку потрібну поставить. Таких ціную і поважаю. Надіюсь, що нікого не образив.

Гм.. жогного разу мені ніхто з музикантів не казав що я зайвий на весіллі.  Мабуть щось не так роблю... Стосовно А з другої сторони, що заважає тамаді сказати господарям - "Для чого вам ті музиканти. Доплатіть мені, та я вам за ті гроші прокручу таку саму дискотеку з маршами, Многая літа, Горіла сосна і т.д." - можна й таке робити ведучим. Але все залежить від рівня ведучого та музичного колективу.  Професійні музиканти повинні добре робити свою робота, а ведучий - свою. Тоді буде гарне свято і мир та спокій.

Адекватний музикант про адекватного ведучого таке сказати і  не може. І екстраполювати свій бідний досвід роботи з тамадами на всю галузь як мінімум некоректно. Тим більше, що те, що бачуть музиканти в день весілля - це лише вершина айсберга роботи тамади. Я також ще не чув ні від музикантів ні від молодят, що я зайвий на весіллі, може це тому, що ти мене навчив щось "не так" робити? ;)

Наприклад на одному з останніх весіль мені музиканти сказали "добре, шо тебе молодята взяли, бо ми хоч і самі можемо вести, але так ми б не змогли і замучились би більше і заробили б не набагато більше."  Ще й один з музик був хворий і захрип, тож ледь співав, додаткові балачки йому були нідочого:)

Тож, підсумовуючи, професіонал професіоналу допомагає, а не шкодить.

Нікого не хотів обідити. Це є моя думка ( читати навчись ), я маю право на свою думку і поважаю думки інших. Ви можете бути не згодні з моєю думкою а я з вашою, це нормально.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти