Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Ну, мабуть вихід полягає в тому, що треба ці нюанси обговорювати з молодятами перед весіллям, тоді не будете такі-сякі. Як не дивно в мене більшість молодят питає, "Вам треба з музикантами зустрітись, домовитись?". А я кажу "Хіба випити по 100 грам:)". Шо мені зустрічатись? Дадуть підключитись до свого апарату на танцювальні конкурси - добре, не дадуть - перетягну свій апарат. От позавчора взяв аванс, молодята замовили фаєршоу, воно буде на вулиці, треба підзвучити. Вони мене питають чи то можливо (мене, не музикантів), а в мене колонки то активні і дві переноски є по 20 метрів. Отже без проблем. Не думаю, що це відіграло суттєву роль в замовленні мене, але все одно плюсик в репутацію:)

Мушу визнати, теж спочатку економив, щоправда я брав на прокат активну колонку (20 баксів)  і пульт (10 баксів), міки мав зразу, "на хвіст" нікому не падав. А коли думав шо купляти, планував активний пульт + пасивну колонку, Роман Метельський порадив купити активну колонку, бо її легко з собою носити хоч на зустріч молодят при вході, хоч до озера і т.д. Більше того, ще й знайшов мені хороший варіант, то я вже й на дві відразу розігнався:)

Ну і вже згадував я в якісь гілці, мали раз весілля де я був суто музикантом, а хлопці тамади заносять два парки по 350 ват, тут вже і я дивувався:) Ну а на танці підійшли до мене з ноутом, можна? Без базара, посунувся - пів години відпочинку:)

Підсумовуючи, мати свій апарат - це дуже зручно. Якщо філософськи розглянути питання теми, може як музиканти беруть гроші з тамади, то стимулюють його (чи її) купити собі апарат, а це ж тамаді плюс? ;)

Ось бачте, п.Юрію Бульбах, як ми з Вами чітко порозумілися. Мати тамаді свій апарат - нормальне явище, тим більше на сьогодення. А ми прибуваємо на весілля і поняття не маємо, хто буде тамада. Не хочуть з нами тамади зустрічатися, бо думають,мовляв, музиканти і так (його,її) підключать, куди ж вони дінуться. Ніхто із тамадів (крім Вас та п.Метельського) і до нормальної розмови долучатися не хоче. Коли тамади тільки-но починали свою діяльність на теренах "весільного шоу - бізнесу ", то і мови у мене не йшло про не надання користування апаратурою,будь ласка! Ні,не меркантильність керує мною,щоб взяти ті копійки з тамади (100 грн) , це нас не рятує,а бажання довести мати своє вже обладнання. Взяти того ж комбіка під руку,понишпорити в інтернеті,знайти мелодії,які потрібні для конкурсів,самому їх включати,щоб не було непорозумінь. А там і працювати . Звичайно, необхідно в першу чергу тамаді підходити до музикантів і знаходити спільну мову. Я завжди ЗА!  А коли приходять з таким виглядом,що я їм щось "винен". То,перепрошую, я їм нічого НЕ ВИНЕН.

Все до коми, обговорювати із замовником наперід і про присутність тамади і про свою і про його його "лопату" також, не потрібно вважати що то є якісь мєлочі. Бо коли вже забава розпочалась тоді про такі питання ніхто навіть слухати не буде і крайніми як завжди будуть музики. Закон халтурии!!! :-))))). А коли вже попалося якесь "дуже вже зажране" тамадо (кажу бо знаю деяких особєй ) так здерти з нього три шкури за апаратурку та й усе буде чікі-пікі. Може йому клепки якої добавиться.... Ну-у, вобщем, всім веселого настрою!!! :-))))

Підніму стару тему. Недавно відіграли день народження і одна знайома тамада передзвонила перед цим, попросила щоб взяв свій радіомікрофон, пообіцяла, що заплатить скільки скажемо. Все пройшло супер, а під кінець, коли ми ще співали швиденько попрощавшись пішла додому! Я навіть не встиг сказати, щоб щось заплатила(100 грн), бо співав! Настало таке обурення, що вирішили з напарником більше задарма не підключати ведучих до своєі апаратури, а ь им більше за дарма "повключайте оце і це з флешки"! Накипіло, за дурно робити роботу за яку вони беруть чималі гроші.Буває ще задізуть з радіомікрофоном під колонки, що можуть попалити апаратуру, то не те включив... Ні далі тільки за гроші. Навіщо той стрес!

Пане Роман, просто беріть оплату наперед і не буде таких проблем!

Вік живи, вік учись!!!

Домовились, хтось не виконав, тепер всі дізнались про загальну картину, тільки в цій історії є два цікавих ракурси. А якщо б вам клієнти не заплатили? Був такий випадок, ми відпрацювали до 4-ї ранку, молоді після "Щастя добра і любові" поїхали до дому спати. Ніхто й не сподівався. Пройшло пів години як ми хрозуміли, що спонсори кудись свалили. 15хв гримали в двері до них у власному будинку, світло ніде не світилось, ніхто нічого не знає, продовжили наполегливо стукати, далі в майці вийшов сонний молодий, дуже сильно перепросив, заплатив гроші музикантам, за фото, за відео, хлопці видихнули, зрачки розслабили, попили ще кави з термосу і поїхали практично мовчки також втомлені бусіком до дому. А з рештою з ким не буває. Можна зателефонувати й пригадати в серйоз або за всякий раз підмахувати жартома. Реальне вирішення питання, якщо ж попередньо домовлялися.

 

Ще є варіант №2 мого незадоволення по цій темі. Таємниця стане очевидною, коли ми невеличкою командою завершимо повне форматування каталогу весільних послуг в цілком нову і незвичну модель. В цілому, проговорюсь, мораль така: якщо є договір, то треба його виконувати. Якщо в договорі буде вказано про радіомікрофон, то по факту він при замовленні повинен бути, а інакше папа. Я зацікавлений, щоб клієнти завжди були задоволені і щоб залишали тільки позитивні відгуки та рекомендували наші і ваші послуги.

Тамаді, потрібний звук, так само як і музикантам! Я ж не їду на свято, з думками, що мені тамада щось винна.... У мене так наболіло це питання, що я не те що гроші з них брати, просто,ведучих бачити їх не хочу!!! То батарейки забули, то мікрофон, то апарат не там стоїть де потрібно їй..... Мовчу вже за супровід її програми....яку я бачу вперше....От воно мені потрібно???? А все через те, що при замовленні не обговорюємо те, за що беремо гроші!!! Зараз все по іншому. Максимально обговорюю усі нюанси, аби не робити нерви на святі. Та не виясняти хто тут кому що винен....

Зараз всі тамади приїзджають із своїми колонками і своїм звукачом, вже їх навчили. 

Ой далеко не всі!!!

klinovashakerboss ))) Нагадав ти мені одну давню історію! Грав в мене в духовому на басу один дідок, так ось він розповів таку ічторію!! Як він ще молодим ( це десь 60 роки) грали духовим весілля в сусідньому селі зимою! Відіграли, з нами розрахувались, а додому везти як домовлялись відмовились, мол нема кому везти й нема чим.... То ложи спати, нас(8 чол.) хазяїн не ма де в одні половині хати молодий з молодою, а в другій гості з хазяями, короче йдіть зимою по серед ночі в своє село пішки! Так ми не довго думаючи на подвірї начали грати похоронний марш!))) Вибіг хазяїн з молодим з кулаками й ще один хер, ну їх троє, а нас 8. ми йому бо везеш, бо ложеш спати, а ні до ранку будем марш грати! сходу й шофер з машиною знайшлись!))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти