Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Перепрошую,шановне товариство,подібна тема була,якщо не помиляюсь,"Музиканти і тамада".Не впевнений,що це питання обговорювалось,якщо так-модератори мають право видалити.Отже, грали весілля,підходить така собі "падруга" з мікрофоном,мовляв,включіть-я тамада!Добре,з вас ,пані,(смішна ціна-50грн.) за використання нашого апарату.Ніби домовились,взяла для годиться номер нашого телефону,а потім,як чкурнула-"і сміх,і гріх.."Вона нам і нормально пограти не дала-все конкурси..конкурси...Вважаю,якщо дійсно нормальна тамада-необхідно по-людськи домовлятись з музикантами і заплатити їм за використання апарату(а то в цей час мав би віддихати "він", тобто апарат).У нас в містечку є подужня пара- чоловік відеооператор,а дружина тамада,купив він їй комбік- і все нормально.Так і треба,а то ,мовляв, я- тамада і ви(музиканти)мене озвучуйте!Я не меркантильна людина,але маючи тільки мікрофон(хай і фірмовий) та не маючи того ж комбіка і диктувати свої умови,то Ви мене вибачте! Хтось казав,що дякуючи тамаді музиканти відпочивають,да я готовий співати два дні,тільки не мати співпрацю з такими "тамадами"!

Одобряю

При домовлянні з замовниками обов'язково питаю про присутнісь ведучого-тамади. Якщо кажуть що буде, то або беру телефон, якщо це незнайома особа, або обговорюю всі нюанси надання в користування обладнанням. Хоча завжди стараюсь уникати такої "співпраці" по багатьом причинам. Перша і основна це та що знаходиться тамада в зоні створення зворотнього зв'язку. В разі "заводк" чи фону всі притензії (часто в мікрофон) до нас. Нам це потрібно?

Цілком згідний з Ігорем, таксамо , якщо буде тамада на весіллі, беру його тномер телефону, або просто на весіллі обговорюємо, хто що і як буде робити!..

Ви праві,шановні музиканти!(на рахунок телефону,а також хто і що буде робити),обов"язково візьму на озброєння Вашу пораду.Але як на рахунок коштів з тамади-берете чи за "спасиба"?

А я стараюся тамаду завжди включати у свій аппарат, ще й при домовлянні кажу що комбік брати тамаді не потрібно. Пояснення просте: Є такий анекдот-сидить звукооператор за пультом на концерті і каже: "От звукоопертатор то сила, а звєзда, а шо звєзда, звезда є-фейдер до верху, звєзди нема-фейдер до низу. Ото і у мене так, якщо кумарна тамада- то я її виключаю.

Я стараюся зрозуміти Ваш гумор, п.Романе,трохи діалект,але ніби зрозумів.То Ви,як ,якщо не подобається тамада,то Ви її виключаєте?

Все правильно, бо деколи вже-занадто-кумарна !!!Був випадок коли раніше з молодими узгодили питання про підключення мікрофона тамади + музичний фон для її забаганок.Застілля і танці в залі!!!! На весіллі плани круто помінялись, прийшлось грати на вулиці,біля кафе , погода супер, а в залі Ташкент!!! Нам ще краще!!! Тут почалось, -ми ж домовлялись!!! Так, як домовились так і підключайтесь, а апарати по маршруту "вулиця - зал", "зал - вулиця", я перевозити не буду, оскільки виконуєм іншу функцію!!!! Тамадування в залі не вдалося, як планувалось!!!Хоч тамаду було жаль, но я не всюдисущий!!!В нас є певні знайомі-тамади. з якими з задоволенням працюєм чітко, одне одного доповнюєм і розуміємся з одного слова!Імпровізація і т.п. Тому якщо людина не знайома,- завжди обережно працюєм!!! Мало що!!!   На рахунок грошей., то не разу не брав за підключення, тих пару гривень не врятує,    може собі колись прийдеться!!!

Питання стоїть: брати, чи ні? Я щось і не брав. Були випадки що підключали. Але завжди попадали якісь знедолені жіночки-ведучі, що й не було з кого взяти касу. Були випадки що помагали за "так", але це були різні ситуації, переважно технічні проблеми в тамадів, то й допомагали. Ну а "хитрим", то завжди кажу: "бачите, всі канали зайняті! Куди вас "встромити"?. От і все.  Але вважаю що відшкодовувати амортизацію вони повинні.

п.Романе Лук"янович!Звичайно-пару гривень "не врятує"! Повторюю-я не "задавлюсь за тих пару гривень".Але так "тихенько","спокійненько" тамади беруть стільки,як і Ваш ,Шанований колектив музикантів!А ми навіть не підозрюємо про це!Ми "пашемо" і вони тихенько "стрижуть свою капусту".Я про те,щоб брати із них бабло.В нашому містечку есть тамада,"каторій атдіхает на море і єст только японскіє суші".Нема чого просто так віддавати їм наш апарат!
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти